دقایقی از گیم‌پلی بازی Little Hope منتشر شد

پاییز امسال دومین بازی The Dark Pictures Anthology را تجربه کنید

استودیوی Supermassive Games و شرکت Bandai Namco Entertainment ویدیوی ۸ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope منتشر کردند که فضای تاریک و دلهره‌آور این بازی را به تصویر می‌کشد.

دومین قسمت از سری The Dark Pictures Anthology پس از تاخیر به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا و مشکلات پیش‌آمده پیرامون این بیماری، بالاخره قرار است در پاییز امسال عرضه شود. به‌ همین مناسبت، سوپرمسیو گیمز و بندای نامکو ویدیویی کوتاه از گیم‌پلی بازی Little Hope منتشر کرده‌اند. در این ویدیوی ۸ دقیقه‌ای شاهد گشت و گذار اندرو و آنجلا در جاده‌ای در نزدیکی مغازه‌ی Black Cat و غافل‌گیر شدن آن‌ها توسط یک جادوگر هستیم.

محتوای بازی The Dark Pictures Anthology: Little Hope از شهر اندور و داستان‌های قدیمی جادوگران الهام گرفته و در محله‌ی عجیب و غریبی به‌نام Little Hope اتفاق می‌افتد. این بازی قرار است ماجرای تعدادی دانش‌آموز را روایت کند که در شهر متروکه‌ای به دام افتاده‌اند و باید به کشف حقیقت‌های آن محل بپردازند. همچنین، مکانیک‌های این عنوان قرار است همانند Man of Medan و بازی‌های سبک فیلم تعاملی باشد؛ به طوری که بخش بزرگی از داستان و اتفاقاتی که می‌افتد به‌دست بازیکن خواهد بود. از آن‌جایی که چندین پایان مختلف برای بازی وجود دارد، کاربران با تصمیم‌های خود نتیجه‌ی آخر را تعیین می‌کنند. دومین قسمت از سری The Dark Pictures Anthology از عناوینی مثل بازی Silent Hill و فیلم The Omen تاثیر گرفته و برخی از جزئیات این دو اثر را در خود قرار داده است.

توسعه‌دهندگان Little Hope توصیه کرده‌اند بازیکنان به تنهایی این بازی را تجربه نکنند و به‌صورت آنلاین، همراه با دوستان خود، به تجربه‌ی این بازی فیلم تعاملی بپردازند. کاربران می‌توانند با بقیه‌ی بازیکنان خط داستانی خود را به اشتراک بگذارند و با هم‌فکری دوستان خود، برای نجات کاراکترهای بازی تلاش کنند.

طبق گفته‌‌‌ی توسعه‌دهندگان، بازی ترسناک و فیلم تعاملی The Dark Pictures Anthology: Little Hope در پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا