هنرپیشه‌ی The Dark Knight Rises بر اثر کرونا درگذشت

بندیکت در فیلم‌های Page Eight ،The Russia House و Apocalypse Code حضور داشته است

هنرپیشه‌ی The Dark Knight Rises بر اثر کرونا درگذشت مهسا سپاهی ۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
بندیکت Jay Benedict

Jay Benedict، بازیگر شناخته‌ شده‌ای که در فیلم The Dark Knight Rises هم نقش‌آفرینی کرده بود، بر اثر ابتلا به ویروس جهانی کرونا درگذشت.

بندیکت در کالیفرنیا متولد شد اما در سال ۱۹۶۰ به اروپا نقل مکان کرد و به زندگی خود ادامه داد. او بیشتر تجربه‌ی کاری خود را در انگلستان گذراند و با نقش‌آفرینی در بخشی از ادیشن منتشر شده از فیلم Aliens ساخته‌ی جیمز کامرون، کار خود را آغاز کرد. همچنین او در اثر ماندگار کریستوفر نولان، The Dark Knight Rises، حضور داشته است. در انگلستان، بندیکت به‌خاطر حضورش در نقش Dough Hamilton در درام Emmerdale و حضور در نقش کارآگاه در مجموعه‌ی Foyle’s War، بیش از پیش درخشید.

این هنرمند آمریکایی با بازیگر کمدی ‘Allo ‘Allo!، فیبی اسکافیلد، ازدواج کرد. پس از انتشار خبر فوت بندیکت، ویکی میشل، از هم‌بازی‌های فیبی اسکافیلد، در توییتر خود درمورد مرگ او ابراز تاسف کرد.

از شنیدن خبر فوت یکی از بهترین بازیگران و مرد مهربان دوست‌داشتنی، Jay Benedict، شوکه هستم. او با دوست عزیزم فیبی اسکافیلد ازدواج کرد. در این زمان سخت، قلب من همراه فیبی و خانواده‌‌اش خواهد بود.

بندیکت و اسکافیلد علاوه بر زندگی مشترک با یک‌دیگر همکاری‌هایی از قبیل ترجمه‌ی فیلم‌ها به زبان انگلیسی از جمله ترجمه‌ی فیلم The Card Player، را داشته‌اند. آن‌ها صاحب دو فرزند بازیگر با نام‌های فردی و لئوپولد بودند. جی بندیکت روز ۱۶ فروردین (چهارم آپریل) در سن ۶۸ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا