1%
  • 0/10

زمزمه‌هایی مبنی بر تایید ساخت فصل پنجم سریال The Boys شنیده می‌شود

آمازون ظاهراً خیلی مطمئن است

زمزمه‌هایی مبنی بر تایید ساخت فصل پنجم سریال The Boys شنیده می‌شود ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت فصل پنجم سریال The Boys

در حالی که هنوز پخش فصل چهارم آغاز نشده، بنظر می‌رسد استودیو آمازون ساخت فصل پنجم سریال The Boys را تایید کرده است.

استودیوهای فیلم و سریالسازی طی دو دهه گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا آثار ابرقهرمانی‌شان طیف وسیعی از مخاطبان را جذب کنند. از همین رو، از به کار بردن کلمات نامناسب یا خشونت خودداری کردند. در حالی که این موضوع به یک رویه تبدیل شده بود، آمازون ترجیح داد خلاف جریان آب شنا کرده و کمیک بوک The Boys را به یک سریال تبدیل کند؛ سریالی که از همان ابتدا بخاطر ایده جدیدش مورد استقبال قرار گرفت.

تاکنون سه فصل از سریال The Boys منتشر شده و فصل چهارم در سال جاری میلادی به سرویس استریم آمازون پرایم می‌آید. با توجه به اطلاعات رسمی موجود، می‌توان با اطمینان گفت ویکتوریا نیومن در انتخابات به پیروزی رسیده و روی صندلی ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا می‌نشیند اما هوملندر نقشه‌های شومی داشته و می‌خواهد مانند آنچه در کمیک بوک‌ها رخ داد، قدرت را تصاحب کند.

با توجه به اطلاعاتی که اخیراً در وب سایت Productionlist.com قرار گرفته، می‌توان گفت ساخت فصل پنجم سریال The Boys تایید شده است. البته اطلاعات موجود به همین مورد ختم نمی‌شود اینطور که بنظر می‌رسد، استودیوهای آمازون و سونی پیکچرز قصد دارند فیلمبرداری فصل جدید را بین ۲۰ فروردین الی یک شهریور سال ۱۴۰۴ (۸ آوریل الی ۲۲ آگوست سال ۲۰۲۴ میلادی) انجام دهند.

رایان، فرزند هوملندر بوده و از شخصیت‌های دوره‌ای سریال The Boys محسوب می‌شد. به بیان دقیقتر، هر از چند گاهی مقابل دوربین ظاهر می‌شد و سپس کنار می‌رفت. با توجه به اتفاقاتی که رخ داده، او را باید به لیست شخصیت‌های اصلی سریال اضافه کرد. در صورتی ک حافظه‌تان یاری نمی‌کند، پس از اینکه هوملندر یک معترض را کشت، لبخندی روی صورت رایان ظاهر شد که نشان می‌دهد تفکراتی شبیه به پدر دارد.

انتظار می‌رود سرویس آمازون در آینده‌ای نزدیک زمان پخش فصل چهارم The Boys را اعلام کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments