1%
  • 0/10

داستان فیلم The Batman روابط بین بتمن و آلفرد را روایت می‌کند

یک فیلم شخصیت محور

داستان فیلم The Batman روابط بین بتمن و آلفرد را روایت می‌کند ۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
فیلم بتمن

فیلمبردار فیلم بتمن به‌تازگی مصاحبه‌ای انجام داده و طی آن داستان فیلم The Batman اطلاعاتی را منتشر کرده است.

فیلم جدید بتمن ساخته‌ی مت ریوز قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شود. این عنوان ابتدا قرار بود با بازیگری و کارگردانی بن افلک انجام شود که پس از جدایی او در هر دو مقام بازیگر و کارگردان از پروژه، به مت ریوز سپرده شد. تعداد افرادی که انتظار فیلم بتمن را می‌کشند کم نیست و به‌خاطر جایگاه پررنگ فاین فرنچایز ابرقهرمانی، انتظارات از این فیلم نسبتا بالا است. زویی کراویتز (در نقش کت وومن)، اندی سرکیس (در نقش آلفرد) و کالین فارل (در نقش پنگوئن) در این فیلم نقش‌آفرینی خواهند داشت و نقش شخصیت اصلی فیلم یعنی بتمن را رابرت پتینسون بازی می‌کند.

گرِگ فرِیزر، فیلمبردار The Batman، در مصاحبه‌ی اخیر خود صحبت‌های جالبی در رابطه با این فیلم مورد انتظار کرده است. او به شخصیت‌ محور بودن The Batman تاکید زیادی کرده و گفته داستان فیلم The Batman در مورد کاراکترهای بتمن و آلفرد خواهد بود. فرِیزر همچنین از نحوه‌ی کار و فیلمنامه‌‌ی مت ریوز تقدیر کرده و به‌نظر می‌سد نسبت به روند پروژه بسیار خوش‌بین است.

طبق گفته‌های فیلمبردار The Batman حضور پررنگ کاراکتر آلفرد در فیلم بتمن برای طرفداران می‌تواند عجیب باشد. از طرفی دیگر، مدتی پیش اندی سرکیس که نقش آلفرد را در این فیلم برعهده دارد، در صحبت‌های خود اعلام کرد که The Batman تاریک‌ترین عنوان DC خواهد شد. این صحبت حدس و گمان‌های بسیاری ایجاد کرد و عده‌ای تصور کردند کارگردان این عنوان، مت ریوز، با کریستوفر نولان و سه‌گانه‌ی The Dark Knight، پیرامون المان تاریک بودن، قصد رقابت دارد. فرِیزر در مصاحبه‌ی خود این نظرات را رد کرد و گفت عوامل تولیدکننده و کارگردان سعی می‌‌کنند تا جای ممکن به کمیک‌ها وفادار باشند و المان‌های اصلی سری بتمن را حفظ کنند.

قابل ذکر است که اکران فیلم The Batman به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر مواجه شده و قرار است این عنوان ابرقهرمانی در ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments