1%
  • 0/10

تصاویری از پشت‌ صحنه‌ی فیلم The Batman لو رفت

فیلم جدید بتمن، احتمالا در گاتهام دهه‌ی ۹۰ جریان خواهد داشت

تصاویری از پشت‌ صحنه‌ی فیلم The Batman لو رفت ۰ ۱۸ دی ۱۳۹۸ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
فیلم The Batman

فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز، رسما فیلم‌برداری خودش را شروع کرده و حالا تصاویری از پشت‌ صحنه‌ی این فیلم به بیرون درز شده است.

تنها یک سال تا تماشای فیلم جدید بتمن روی پرده‌ی نقره‌ای باقی مانده است. اقتباس مت ریوز از این شخصیت محبوب قرار است رابرت پتینسون را در نقش شوالیه‌ی تاریکی قرار دهد و حالا با تصاویر جدیدی که از ست فیلم‌برداری آن در لندن منتشر شده، می‌توانیم نگاهی به شمایل او داشته باشیم. با شروع فیلم‌برداری فیلم بتمن، حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی مشغول شده و به پوشش تصاویری از پشت صحنه فیلم جدید DC پرداخته‌اند.

یک حساب کاربری در توییتر که ادعا کرده که فیلم‌برداری در لندن و روبه‌روی دفتر کارش شروع شده، این تصاویر را منتشر کرده است:

به نظر می‌آید شخصی که در تصویر سوار بر موتورسیکلت است، احتمالا رابرت پتینسون در نقش بروس وین باشد. با این حال ممکن است او بدل پتینسون یا حتی شخصی دیگر باشد. هر چند که نحوه‌ی پوشان صورت شخص داخل تصویر، احتمالا بروس وین را در حال پنهان کردن هویت دوگانه‌اش نشان می‌دهد.

از سوی دیگر می‌توانیم شخصی را با چیزی شبیه به عصا در دستش کنار صحنه ببینیم. با این که تشخیص چهره‌ی او به خاطر فاصله‌ی زیاد ممکن نیست اما از ظاهر و پوشش این فرد می‌توان حدس زد که او کالین فارل در نقش پنگوئن، دشمن دیرینه‌ی بتمن باشد که نقشش همین امروز توسط مت ریوز تایید شد.

فیلم بتمن قرار است برداشتی متفاوت از شخصیت بتمن باشد؛ جایی که او بیشتر از یک مجری قانون در نقش ابرقهرمانی به نام بتمن، لقب برترین کارآگاه دنیا را هم به دوش می‌کشد. با در نظر گرفتن بازه‌ی زمانی اتفاقات فیلم‌های فعلی دی‌سی مثل Wonder Woman 1984 و Joker که در دهه‌ی ۸۰ روایت می‌شد، بعید نیست که فیلم The Batman مت ریوز هم در دهه‌ی ۹۰ جریان داشته باشد.

عکس‌های دیگری که از صحنه منتشر شده، یک استر اگ جالب از فیلم را نشان می‌دهد:

روی یکی از ون‌هایی که در عکس‌های لندن به چشم می‌خورد، ترکیب Gotham Action News 4 به چشم می‌خورد. به جز این که این ترکیب اشاره‌ی به سری کامیک‌های سوپرمن دارد، این برنامه قبلا در فیلم بتمن سال ۱۹۸۹ ساخته‌ی تیم برتون نیز پخش شده بود. در اواسط فیلم، جوکر با بازی جک نیکلسون، از سم معروف Smylex برای به قتل رساندن گوینده‌ی اخبار بکی ناریتا با بازی کیت هالربچ استفاده می‌کرد.

نتیجه‌‌ گرفتن از این تصاویر کاری دشوار و غیرممکن است، چون هنوز هیچ تصویر رسمی از فیلم منتشر نشده. با این حال تماشای روند رو به رشد فیلم و شروع فیلم‌برداری آن، یک اتفاق خوشحال‌کننده تلقی می‌شود. فیلم بتمن برای انتشار در اسفندماه سال ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments