1%
  • 0/10

پوستر ریبوت The Texas Chain Saw Massacre صورت‌چرمی را نشان می‌دهد

بازگشت تجسم دیوانگی و جنون

پوستر ریبوت The Texas Chain Saw Massacre صورت‌چرمی را نشان می‌دهد ۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
پوستر ریبوت The Texas Chain Saw Massacre

پوستر ریبوت The Texas Chain Saw Massacre که ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، صورت چرمی را نشان می‌دهد.

توبی هوپر (Tobe Hooper) با همکاری شرکت برایان‌استون، The Texas Chain Saw Massacre را در اکتبر سال ۱۹۷۴ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ی برد. سطح خشونت موجود در این فیلم نسبت به آثار مشابه بسیار بالا بود. همین هم باعث شد اجازه‌ی اکران در بسیاری از کشورهای جهان دریافت نکند. حتی تعدادی از سالن‌های سینما مجبور شدند پس از دریافت بازخوردهای منفی به خاطر خشونت زیاد، فیلم را از روی پرده پایین بکشند. هیچ کدام از این اتفاقات نتوانستند جلوی موفقیت‌های فیلم را بگیرند. جدیدترین ساخته‌ی هوپر به شدت مورد استقبال قرار گرفت و جدا از فروش چند ده میلیون دلاری، به اثری کالت تبدیل شد که همچنان طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.

شرکت لجندری اینترتینمنت ساعاتی قبل نخستین پوستر ریبوت The Texas Chain Saw Massacre را منتشر کرد. برای طراحی این تصویر تبلیغاتی از جنبش هنری امپرسیونیسم الهام گرفته شده است. از همین رو، به تابلوهای نقاشی شباهت دارد. دیگر نکته‌ی مهم پیرامون پوستر، به چهره‌ی صورت‌چرمی مربوط می‌شود که در پس‌زمینه قابل‌مشاهده است:

در حال حاضر اطلاعاتی از فیلمنامه‌ی ریبوت The Texas Chain Saw Massacre موجود نیست اما با در نظر گرفتن حضور فده آلوارز (Fede Álvarez) در میان تهیه‌کنندگان، می‌توان حدس‌هایی زد. او با ریبوت Evil Dead که سال ۲۰۱۳ میلادی به سینماها آمد، سعی کرد با اعمال تغییراتی در فیلمنامه‌ی قسمت اول، آن را گسترش داده و جزئیات بیشتری را در اختیار مخاطبان قرار دهد. اتخاذ همین سیاست باعث شد جدیدترین فیلم فرنچایز در مقابل بودجه‌ی ۱۷ میلیون دلاری خود بیش از ۹۷ میلیون دلار فروخته و به اثری موفق در باکس آفیس جهانی تبدیل شود. با در نظر گرفتن این موارد، پیش‌بینی می‌شود ریبوت The Texas Chain Saw Massacre از ایده‌ی مشابهی بهره ببرد.

قسمت اول حول محور پنج جوان می‌چرخد که قصد دارند به یک مزرعه‌ی قدیمی بروند اما در دام یک قاتل آدمخوار گرفتار می‌شوند. او پوست انسان را به چرم تبدیل کرده و سپس با استفاده از آن یک ماسک برای خود ساخته است. از همین رو، تحت عنوان صورت‌چرمی شناخته می‌شود. از آن‌جایی که اطلاعاتی از گذشته‌ی آنتاگونیست قصه به اشتراک گذاشته نشد، فده آلوارز می‌تواند از فرصت موجود نهایت استفاده را برده و جدا از نمایش صحنه‌های ترسناک و خشونت‌آمیز، سرگذشت او را زیر ذره‌بین ببرد.

اواخر بهمن سال گذشته رایان توهیل (Ryan Tohill) و اندی توهیل (Andy Tohill) به عنوان کارگردان ریبوت The Texas Chain Saw Massacre انتخاب شدند. آن دو که بخش عمده‌ی تجربه‌شان به تولید فیلم‌های کوتاه مربوط می‌شوند، بنا به دلایلی از پروژه اخراج شدند. در حال حاضر، دیوید بلو گارسیا (David Blue Garcia) روی صندلی کارگردانی نشسته است. او در طول سال‌های فعالیتش تنها یک اثر سینمایی ساخت که Tejano نام دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments