#مهسا_امینی

فاز آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary روی PC تا ماه آینده اجرا خواهد شد

بخش‌های Forge و Theater از نسخه‌ی Reach هم در این فاز حضور دارند

فاز آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary روی PC

استودیوی 343Industries به طور رسمی از برگزاری فاز آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary روی PC تا ماه آینده خبر داد.

در حال حاضر کمتر از یک ماه از انتشار عنوان Halo: Combat Evolved Anniversary برای رایانه‌های شخصی می‌گذرد؛ دومین نسخه از Halo: The Master Chief Collection که برای این پلتفرم پس از Halo: Reach در دسترس قرار می‌گیرد. با انتشار این نسخه حالا تیم سازنده تمرکز خود را روی پورت و انتشار قسمت دوم می‌گذارد. فاصله‌ی انتشار بین دو نسخه‌ی قبلی سه ماه بود، اما انگار مایکروسافت و استودیوی 343Industries قصد دارند تا این فاصله را برای نسخه‌های بعدی کمتر کنند.

این استودیو اعلام کرد که تا پایان ماه مارس، یعنی نهایت تا اواسط فروردین سال آینده، فاز آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary و همچنین بخش‌های Forge و Theater را روی PC اجرا خواهد کرد. بازسازی قسمت دوم از سری هیلو اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی برای ایکس‌باکس وان منتشر شد. بخش Forge که اولین بار در قسمت سوم به این سری اضافه شد، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا نقشه‌های دلخواه خود را طراحی کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند. بخش Theater هم که باز از قسمت سوم اضافه شده است، به حالت Film Director در سری درایور شباهت دارد. به این صورت که مسابقات اخیر بازیکن به طور خودکار ضبط می‌شود و می‌توان آن‌ها را با ابزار مختلف تدوین کرد تا کلیپ دلخواه به‌دست آید. بخش Forge و Theater این فاز آزمایشی مربوط به نسخه‌ی Halo: Reach هستند.

البته 343Industries اعلام کرد که ممکن است این تاریخ عوض شود. پس امیدوار باشیم که همه چیز به‌خوبی پیش رود تا تاریخ تست تغییر نکند. این فاز آزمایشی مثل همیشه تنها در دسترس کاربران Halo Insider Program خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا