بازی Terraria سومین عنوان محبوب استیم شناخته شد

به‌روز رسانی Journey’s End برای کاربران استیم در دسترس است

بازی Terraria سومین عنوان محبوب استیم شناخته شد مهسا سپاهی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Terraria

این هفته بازی Terraria بعد از بازی‌های Counter-Strike: Global Offensive و Dota 2، سومین عنوان محبوب فروشگاه استیم شناخته شد.

بازی اکشن ماجراجویی Terraria در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ (مصادف با ۱۶ مه ۲۰۱۱) توسط استودیوی بازی‌سازی ری-لاجیک (Re-Logic) منتشر شده است. این اثر دوست‌داشتنی با وجود جلوه‌ی پیکسل آرت و دوبعدی بودن خود توانسته به بازی موفقی تبدیل شود و با به‌روزرسانی‌های توسعه‌دهندگان خود، پس از گذشت ۹ سال مخاطب بیشتری جذب کند.

در فروشگاه استیم، دو بازی Counter-Strike: Global Offensive و Dota 2 به ترتیب رتبه‌ی اول و دوم محبوبیت را دارند و اخیرا رتبه‌ی سوم به Terraria رسیده است. با وجود آن‌که مدت زیادی از انتشار این عنوان اکشن ماجراجویی می‌گذرد، ۳۸۷,۲۱۸ کاربر فعال از طریق استیم در این بازی حضور دارند. همچنین در بازی Counter-Strike تعداد ۹۹۷,۱۶۲ نفر و در Dota 2 تعداد ۵۶۰,۷۶۷ بازیکن، به صورت فعال مشغول بازی هستند. Journey’s End، چهارمین و آخرین به‌روزرسانی این بازی سندباکس به‌حساب می‌آید که تنها برای نسخه‌ی استیم آن منتشر شده محتوای قابل‌ توجهی را به این عنوان اضافه کرده است.

لازم به ذکر است که توسعه‌دهندگان بازی و اعضای استودیو ری-لاجیک هنوز اعلام نکرده‌اند به‌روزرسانی جدید Journey’s End چه موقع برای بقیه‌ی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. بازی Terraria برای کاربران ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس 360، نینتندو Wii U، نینتندو 3DS، نینتندو سوییچ و موبایل در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا