1%
  • 0/10

فروش سری Tekken به بیش از ۵۷ میلیون نسخه رسید

علاقه شدید اروپایی‎‌ها

فروش سری Tekken به بیش از ۵۷ میلیون نسخه رسید ۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش سری Tekken

با استناد بر گزارش اخیر، به نظر می‌رسد که مجموع فروش سری Tekken به بیش از ۵۷ میلیون نسخه رسیده است.

با وجود اینکه انتقادهایی در خصوص فروشگاه پولی و بتل پس به بازی تکن ۸ وارد شده، اما این عنوان تا به امروز از نظر تجاری عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و با وجود رقبای سرسخت از جمله مورتال کامبت و استریت فایتر، روزانه گیمرهای بی‌شماری از اقصی نقاط جهان را به خود سرگرم می‌کند.

در همین راستا، با توجه به گزارش اخیری که منتشر شده، ظاهرا کاتسوهیرو هاردا، تهیه‌کننده ارشد سری تکن، پیش از عرضه بازی Tekken 8، آمار و ارقامی از میزان فروش فرنچایز به اشتراک گذاشته بود. طبق ادعای او، این مجموعه تا پیش از تکن ۸، بالغ بر ۵۵ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشت.

حال با توجه به فروش ۲ میلیون نسخه‌ای تکن ۸ در سه هفته اول انتشار، می‌توان نتیجه گرفت که مجموع فروش سری پرطرفدار Tekken در حال حاضر به بیش از ۵۷ میلیون نسخه در سرتاسر جهان رسیده که بدون هیچ شک و تردیدی، رقم بزرگ و قابل توجه است. البته، ناگفته نماند که باندای نامکو به عنوان شرکت ناشر این فرنچایز، این آمار جدید را تایید یا تکذیب نکرده است.

بر اساس اظهارات کاتسوهیرو هارادا، به نظر می‌رسد که ۵۱ درصد از این رقم مربوط به فروش بازی‌های تکن در کشورهای اروپایی است و تنها ۳۰ درصد از این آمار و ارقم به گیمرهای ایالات متحده آمریکا اختصاص دارد. در بخشی از این گزارش، هاردا اعلام کرد که فروش Tekken 7 نیز از مرز ۱۱ میلیون نسخه عبور کرده است.

لازم به ذکر است که بازی تکن ۸ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، شما می‌توانید نسخه دموی بازی را همین حالا به طور رایگان دریافت کرده و بخشی از بازی را روی پلتفرم‌های نامبرده تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments