عدم استفاده از قفل دنوو در بازی Tekken 8

نگران نباشید

قفل دنوو در بازی Tekken 8

بر اساس اعلام شرکت باندای نامکو، بازی مورد انتظار Tekken 8 از قفل امنیتی دنوو استفاده نمی‌کند.

قفل امنیتی دنوو کابوسی برای پی‌سی پلیرهایی است که همواره قصد دارند بازی‌ها را به طور غیرقانونی تجربه کنند. از طرفی، گروهی از گیمرها معتقد هستند که استفاده از این سیستم امنیتی تاثیر منفی در کیفیت اجرایی بازی می‌گذارد. از این رو، استفاده از این قفل امنیتی در بازی‌ها با اعتراض شدید بازیکن‌ها همراه می‌شود.

در همین راستا، چند وقتی است که گزارش‌هایی در خصوص وجود قفل امنیتی دنوو در بازی Tekken 8 به گوش می‌رسد. ماجرا از این قرار بود که قرارداد مجوز مصرف‌کننده نهایی بازی در فروشگاه استیم به این سیستم امنیتی اشاره می‌کرد. با این حال، گویا این موضوع صرفا یک اشتباه بوده و خبری از قفل دنوو در تیکن ۸ نیست.

کاتسوهیرو هارادا، کارگردان بازی، ساعاتی پیش در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که یک اشتباه غیرعمدی در قرارداد مجوز مصرف‌کننده نهایی بازی در استیم رخ داده و آن‌ها قصد ندارند که از چنین سیستم امنیتی برای جلوگیری از انتشار غیرقانونی بازی خود استفاده کنند.

کاتسوهیرو هارادا در این زمینه می‌گوید:

واکنش‌های آلرژیک خود نسبت به هر موردی را متوقف کنید و ساکت بنشینید!

بازی تیکن ۸ هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما انتظار می‌رود که نهایتا تا اواخر زمستان سال جاری روانه بازار شود. این عنوان در انحصار نسل نهم بوده و برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که در روزهای گذشته نسخه آزمایشی بازی Tekken 8 به طور ناخواسته توسط گروهی از افراد ناشناس هک شد و بازیکن‌ها جدا از دسترسی غیرمجاز به آن، جزئیاتی از شخصیت‌های احتمالی و معرفی نشده بازی به دست آوردند. شرکت باندای نامکو نیز در واکنش به این اتفاق، بازیکن‌ها را به حذف از تورنومنت‌های رسمی و تور جهانی تیکن تهدید کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا