1%
  • 0/10

مرگ شخصیت محبوب در بازی Tekken 8 تائید شد!

مرگ کامل و بدون بازگشت او را باور کنیم؟

مرگ شخصیت محبوب در بازی Tekken 8 تائید شد! ۹ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مرگ شخصیت محبوب در بازی Tekken 8

تهیه‌کننده بازی موردانتظار Tekken 8 طی مصاحبه‌ای، مرگ شخصیت محبوب در بازی Tekken 8 را تائید کرده و این کارکتر باز نمی‌گردد.

بازی Tekken 8 تائید می‌کند که یکی از شخصیت‌های بسیار محبوب و پرطرفدار سری بالاخره پس از اتفاقات بازی قبلی مرده است! ترکیب حاضر در King of Iron Fist Tournament شاهد بازگشت چهره‌های نام‌آشنایی مثل جین کازاما، کازویا میشیما، لینگ ژیائو خواهد بود و در کنار این افراد Jun Kazama هم پس از غیبتی بیش از ۱۰ سال، دوباره به این بازی می‌پیوندد.

اگر هنوز بازی تکن ۷ را تمام نکرده‌اید این صفحه را ببندید، چرا که قرار است بخشی مهم از داستان بازی را بازگو کنیم. کارکتر هیهاچی میشیما از اولین بازی سری تکن، همیشه پای ثابت این سری فایتینگ بود. میشیما عادت و علاقه بسیار زیادی به پایین انداختن اعضای خانواده‌اش از پرتگاه‌ها و نقاط مرتفع داشته است و پسرش یعنی کازویا میشیما نیز این کار او را تلافی کرد. این کارکتر در طول این سری بارها به ظاهر مرده است ولی همیشه در بازی بعدی قوی‌تر و خشن‌تر از قبل بازگشته است. اختلاف‌های کازویا و هیهاچی تا تکن ۷ ادامه داشت و در نهایت هم او در مواد مذاب یک آتشفشان افتاد و حالا هم کاتسوهیرو هارادا مرگ شخصیت محبوب در بازی Tekken 8 را رسما تایید کرده است.

این موضوع در مصاحبه‌ آقای هارادا و مترجم او یعنی مایکل موری با TheGamer بیان شده است. از او در سنت بازگرداندن هیهاچی میشیما سوال شد و موری پاسخ داد که به هیچ وجه امکان ندارد هیهاچی میشیما پس از افتادن در مواد مذاب زنده مانده باشد. مصاحبه‌کننده گفت که «هیهاچی بارها حتی سر مرگ را هم کلاه گذاشته» ولی هارادا گفت که «این کارکتر کاملا مرده است».

آقای هارادا سپس به بازگو کردن نقاط مهم در داستان فرنچایز پرداخت و گفت که چرا این کارکتر مثل جین و کازویا ژن شیطانی ندارد و نمی‌تواند خود را مثل آنان دوباره زنده کند. بسیاری از افراد به همین بازگشت‌های پشت سر هم هیهاچی شک کرده بودند و آقای هارادا هم برای متقاعد کردن آنان، مرگ او در بازی تکن ۷ را دائمی در نظر گرفته است. او همچنین گفت که رهبر Mishima Zaibatsu یا همان هیهاچی میشیما کارکتر محبوب او بود و مرگ این کارکتر، او را شوکه کرد. بازی Tekken 8 برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس/اس در دست ساخت قرار دارد.

نظر شما در مورد مرگ این شخصیت محبوب در بازی Tekken 8 چیست؟ آیا فکر می‌کنید که این تهیه‌کننده به ما دروغ گفته و این کارکتر باز هم زنده می‌شود و بازیکنان را سورپرایز می‌کند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments