حضور قطعی دو کاراکتر پیتر هیل و میسون در فیلم تین ولف

۱۴ کاراکتر محبوب سریال در فیلم باز خواهند گشت

حضور قطعی دو کاراکتر پیتر هیل و میسون در فیلم تین ولف شینا گازرانی ۱ ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
پیتر هیل و میسون در فیلم تین ولف

ایان بوهن (Ian Bohen) و خیلین رامبو (Khylin Rhambo) برای بازآفرینی نقش‌هایشان به‌عنوان دو کاراکتر پیتر هیل و میسون در فیلم تین ولف (Teen Wolf) حضور خواهند داشت.

سریال صد قسمتی Teen Wolf، به کارگردانی جف دیویس، داستان پسر جوانی به نام اسکات مک‌کال را پس از تبدیل شدن به یک گرگینه دنبال می‌کند که چگونه با قابلیت‌های جدیدش کنار می‌آید و در نهایت برای تبدیل شدن به آلفای گله‌اش تلاش می‌کند. در این سریال، بوهن ایفای نقش پیتر هیل را برعهده دارد، که همان گرگینه‌ایست که باعث تبدیل شدن اسکات به werewolf می‌شود. پیتر از اسکات می‌خواهد که به گله آن‌ها بپیوندد اما اسکات درخواست او را نمی‌پذیرد و به همین دلیل پیتر در پی قتل اسکات بر می‌آید.

همچنین، رامبو ایفای نقش میسون هیویت را برعهده دارد. با وجود اینکه میسون قدرت ماورایی چندانی ندارد، اما همچنان نقش مهمی در جمع‌آوری اطلاعات برای گرگینه‌ها دارد و حضورش در گله مک‌کال را نمی‌توان نادیده گرفت.

۶ فصل سریال گرگینه جوان در خلال سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ از شبکه MTV پخش شد و موفقیت قابل توجهی کسب کرد‌. این سریال به میزانی از محبوبیت در میان مخاطبان دست یافت که سازندگان ساخت فیلم مورد انتظار Teen Wolf را به طرفداران وعده داده اند که قرار است در سال جاری اکران شود.

با وجود اینکه جزئیات طرح داستانی فیلم تین ولف هنوز منتشر نشده، اما در اعلان فیلم گفته شد که نیرویی ترسناک و شیطانی در Beacon Hills در حال ظهور است، که تنها گرگینه‌ای مانند اسکات مک‌کال قدرت مواجه با آن را دارد. اسکات در حال حاضر نه تنها دیگر نوجوان نیست، بلکه به آلفای گله‌اش نیز تبدیل شده است. او می‌تواند با متحد کردن افراد جدید و دوستان قابل اعتمادش با نیرویی مبارزه کند که به نظر می‌رسد کشنده‌ترین و قدرتمندترین دشمنی است که تا کنون با آن مواجه شده اند.

اطلاعاتی که تاکنون درباره کاراکترهای حاضر در فیلم Teen Wolf در دست داریم، حاکی از حضور بازیگرانی همچون هالند رودن (Holland Roden)، شلی هنیگ (Shelley Hennig)، کریستال رید (Crystal Reed)، اورنی آدامز (Orny Adams)، لیندن اشبی (Linden Ashby)، جی آر بورن (JR Bourne)، کالتون هاینز (Colton Haynes)، ست گیلیام (Seth Gilliam)، رایان کلی (Ryan Kelley)، ملیسا پونزیو (Melissa Ponzio) و دیلن اسپری‌بری (Dylan Sprayberry) است. بازیگران نام‌برده ایفای نقش کاراکتر‌هایی را برعهده دارند که در مدت‌زمان پخش سریال طرفداران زیادی داشتند.

همچنین، وب‌سایت TV Line از بازگشت دو کاراکتر پیتر هیل و میسون در فیلم تین ولف و ایفای  این دو نقش توسط ایان بوهن و خیلین رامبو خبر داده است. در کنار اخبار بازگشت چهره‌های شناخته‌شده سریال، اطلاعاتی درباره پیوستن کاراکترهای جدید به بازیگران فیلم تین ولف از جمله وینس متیس (Vince Mattis) در نقش الی هیل، فرزند ۱۵ ساله درک (Derek)، آیمی لین ورک‌من (Amy Lin Workman) در نقش هیکاری ژانگ و نوبی ناکانیشی (Nobi Nakanishi) در نقش دپیوتی ایشیدا اطلاعاتی منتشر شده است.

با در نظر گرفتن حضور بوهن و رامبو، طرفداران می‌توانند منتظر بازگشت ۱۴ چهره محبوب از سریال Teen Wolf در فیلم نیز باشند. همچنین، خبر پیوستن چهره‌های جدید به بازیگران قدیمی به این معنی است که مخاطبان می‌توانند روایت‌ها و اتفاقات تازه‌ای را در فیلم Teen Wolf کاوش کنند که این فیلم را به محصولی قابل توجه و فراتر از یک دنباله تبدیل می‌کند.

با وجود اینکه جزئیات فیلم‌نامه تاکنون منتشر نشده، اما با توجه به پیشینه کاراکترها در سریال می‌توان حدس زد که طرح داستانی فیلم چگونه پیش خواهد رفت. در خلال سریال، کاراکتر پیتر هیل شخصیت سرسختی داشت که در ابتدا دشمن مک‌کال بود، اما با نزدیک شدن به پایان داستان به یکی از متحدان گله مک‌کال تبدیل شد. از سوی دیگر، کاراکتر میسون همیشه در حال حمایت از شخصیت‌های خوب ماجرا بود، اما با نزدیک شدن به پایان سریال می‌بینیم که میسون به دنبال همدستی با الن دیتون است و تصور می‌کند که با این کار می‌تواند راه او را دنبال کند.

اگرچه واقعا فهمیدن سرگذشت میسون تا زمان اکران فیلم بر ما پوشیده خواهد بود، اما طرفداران حداقل می‌توانند امیدوار باشند که تعدادی از کاراکترهای مورد علاقه‌شان را در فیلم تین ولف خواهند دید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا