1%
  • 0/10

قابلیت کوآپ در بازی Rise of the Ronin پشتیبانی می‌شود

پشتیبانی از کوآپ چهارنفره آنلاین

قابلیت کوآپ در بازی Rise of the Ronin پشتیبانی می‌شود ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کوآپ در بازی Rise of the Ronin

اعضای تیم سازنده در استودیو تیم نینجا از وجود قابلیت کوآپ در بازی Rise of the Ronin که به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 در حال تولید است خبر دادند.

عنوان Rise of the Ronin که در ژانر اکشن نقش آ‌فرینی توسعه می‌یابد در بازه زمانی باکوماتسو (Bakamatsu) در بازه زمانی دهه 1860 میلادی در کشور ژاپن جریان دارد. جنگ‌های داخلی بین گروه شوگونات و گروه‌های ضد آن‌ها به همراه نفوذ عناصر خارجی مشکلات فراوانی را برای این کشور ایجاد کرده است. در همین راستا این بازی پلیرها را در نقش رونینی قرار می‌دهد که منظور شکل دادن به تاریخ کشور ژاپن و تغییر سرنوشت آن، به مناطق جغرافیایی – سیاسی متفاوتی قدم می‌گذارد. اکنون وجود قابلیت کوآپ در بازی Rise of the Ronin به صورت چهارنفره آنلاین مورد تایید قرار گرفته است.

در جریان یک جلسه پرسش و پاسخ که توسط کاربری به نام Okami13 در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به اشتراک گذاشته شد، اعضای تیم توسعه دهنده در استودیو تیم نینجا (Team Ninja) تایید کردند قابلیت کوآپ در بازی Rise of the Ronin پشتیبانی شده و پلیر می‌تواند به سه پلیر دیگر به منظور تجربه بازی به صورت کوآپ آنلاین متصل شود. هم‌چنین تایید شد خبری از حالت بازی PvP در این اثر نخواهد بود.

در این عنوان، پلیرها هم‌چنین می‌توانند کاراکتر شخصی سازی شده خود را بسازند. پلیر در بازی با شخصیت‌های واقعی تاریخی مواجه خواهد شد که به واسطه سیستم رابطه جدیدی که توسط سازندگان در Rise of the Ronin پیاده سازی شده، می‌توانند به دوست یا دشمن شما تبدیل شوند. آوردن متحدان متفاوت به ماموریت‌های مختلف می‌تواند سبب تجربه‌ای منحصر به فرد شود. از سوی دیگر طراح مبارزات بازی تاکئو فوجیساکی (Takeo Fujisaki) پیش از این تایید کرده بود پلیر می‌تواند در جریان مبارزات شخصیت خود را تغییر دهد.

عنوان مذکور به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 در حال توسعه بوده و قرار است در تاریخ 22 مارس 2024 برابر فلان.. عرضه شود. هم‌چنین خبری از انتشار آن در کشور کره جنوبی نخواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments