#مهسا_امینی

خالق Resident Evil انحصاری جدید ایکس‌باکس را می‌سازد

دست‌پخت جدید شینجی میکامی این بار فقط برای Xbox

انحصاری Tango Gameworks برای ایکس باکس

کارگردان بازی Resident Evil به تیم ایکس باکس ملحق شده و طبق گزارشات او و تیم توسعه دهنده‌اش از همین حالا در حال توسعه عنوان انحصاری خود برای ایکس باکس هستند.

کارگردانی و ساخت بازی‌هایی چون Resident Evil، Dino Crisis و Vanquish، شینجی میکامی (Shinji Mikami) را به محبوبیت بی‌حد و اندازه امروز خود رسانده است. در حال حاضر میکامی در استودیو Tango Gameworks فعالیت کرده و در مقام کارگردانی به ساخت و توسعه بازی مشغول است. درحال حاضر میکامی و تیم او در ژاپن پروژه توسعه GhostWire: Tokyo، انحصاری جدید پلی استیشن ۵ که سال آینده منتشر خواهد شد را پیش می‌برند. نکته جالب این است که شرکت مادر Tango Gameworks یعنی بتزدا پس از معرفی بازی GhostWire: Tokyo توسط مایکروسافت و ایکس باکس خریداری شد.

به عبارت دیگر، بازی آینده میکامی در انحصار پلی استیشن خواهد بود، ولی پس از عرضه آن، باید منتظر انتشار بازی‌های Tango Gameworks به عنوان بازی‌های انحصاری ایکس باکس باشیم. اینکه چه بازی‌هایی منتشر خواهند شد را نمی‌دانیم، ولی میکامی و تیم او خبر توسعه بازی بعد از GhostWire: Tokyo را تایید کرده و از همین حالا درحال توسعه آن هستند.

متاسفانه نمی‌توانیم از تاریخ دقیق عرضه این بازی صحبت کنیم و البته مطلع نیستیم، بااین حال گفته شده که این بازی در سبک وحشت خواهد بود و سال‌های زیادی با آن فاصله داریم. بااین حال این بازی در هر سبکی باشد و هر زمانی که عرضه شود، می‌دانیم که Tango Gameworks حرفای زیادی برای گفتن داشته و آماده است خود را با جدیت ثابت کند.

استودیو Tango Gameworks پس از تاسیس خود، دو عنوان را به انتشار رسانده است. آن‌ها طی سال ۲۰۱۴ عنوان The Evil Within و طی سال ۲۰۱۷ عنوان The Evil Within 2 را به انتشار رساندند که گرچه طرفداران بسیاری این بازی‌ها را تجربه کردند، نتوانستند نظر منتقدین را جلب کنند. با توجه به رسانه‌ها و خواسته‌های طرفداران، اینگونه به‌نظر می‌رسد که داستان بازی GhostWire: Tokyo بسیار متفاوت بوده و ما شاهد سیلی از بهبودها خواهیم بود. ما می‌دانیم اگر این بازی نتواند به موفقیتی بیشتر از سری بازی The Evil Within برسد، شاهد فشارهای بیش از پیش از طرف طرفداران خواهیم بود.

البته ما فکر می‌کنیم که فاصله ما با بازی بعدی استودیو Tango Gameworks بسیار زیاد است. ما شاهد فاصله‌ای سه ساله میان دو نسخه بازی The Evil Within بودیم و حال شاهد فاصله‌ای پنج ساله میان The Evil Within 2 و GhostWire: Tokyo هستیم و اگر تیم میکامی همین رویه را برای بازی بعدی خود پیش بگیرد، باید شاهد عنوان انحصاری ایکس باکس از طرف Tango Gameworks در حوالی سال ۲۰۲۵ باشیم. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید عنوان GhostWire: Tokyo و عنوان بعدی آن‌ها خواسته طرفداران را برطرف می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا