تریلر سریال Tales from the Loop شما را با ناممکن‌ها آشنا می‌کند

مردمی که به راز‌های جهان دست خواهند یافت

به تازگی تریلر جدیدی از سریال در حال توسعه‌ی آمازون یعنی Tales from the Loop منتشر شده است.

همانطور که می‌دانید، شرکت آمازون در حال توسعه چند سریال برای پخش در پلتفرم استریم خود یعنی Amazon Prime Movie است و سریال Tales from the Loop یکی از آن‌ها خواهد بود. این سریال یک عنوان درام و علمی تخیلی است که داستان مردمان شهری را دنبال می‌کند که در بالای لوپ در حال زندگی هستند. در این بین ماشینی برای حل کردن معماهای دنیا ساخته شده و چیز‌هایی را که پیش از این غیر ممکن بوده را ممکن می‌سازد. در این سریال رازآلود و عجیب، داستان افراد مختلف شهر روایت می‌شود.

حال به تازگی در یوتیوب رسمی آمازون، تریلر جدیدی از سریال در حال توسعه‌ی Tales from the Loop منتشر شده که مخاطب را از حال و هوای فضای این دنیای تخیلی آگاه می‌کند. متاسفانه اطلاعات زیادی در این تریلر به دست نخواهد آمد و تنها ممکن است شما را با سوالات بیشتری روبه‌رو کند.

از بازیگرانی که در این سریال تاکنون مشخص شده‌اند می‌توان به حضور Rebecca Hall، Paul Schneider، Daniel Zolghadri، Duncan Joiner و Jonathan Pryce اشاره کرد. همچنین Tales from the Loop اکنون هشت تهیه‌کننده دارد. مارک رومَنِک که یکی از تهیه‌کنندگان است با حفظ سمت، شورانر سریال هم خواهد بود.

سریال Tales from the Loop ساخته‌ی استودیوهای Fox21 Television Studios و Amazon Studios بوده که در کنار آن‌ها 6th & Idaho و Indio هم در روند توسعه‌ی سریال به آن‌ها کمک کرده است. این سریال توسط ناتانیل هالپرن خلق شده که خود او نویسندگی هشت قسمت از این سریال را بر عهده دارد. جالب است بدانید که پایه‌های اصلی سریال از یک بازی بورد گیم نقش‌آفرینی به همین اسم الهام گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا