برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تیک تو به دنبال فروش یا تعطیلی پرایوت دیویژن است

تغییرات گسترده تیک تو

تیک تو به دنبال فروش یا تعطیلی پرایوت دیویژن است ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تعطیلی پرایوت دیویژن

براساس گزارشات منتشر شده، شرکت تیک تو به دنبال فروش و یا تعطیلی پرایوت دیویژن که واحد نشر عناوین مستقل آن محسوب می‌شود است.

در ماه آپریل شرکت تیک تو (Take-Two Interactive) اظهار کرده بود که برنامه دارد 5 درصد از مجموع نیروی کاری خود که تقریبا شامل 600 نفر از کارمندانش می‌شود را تعدیل کند. به دنبال این موضوع، نشریه بلومبرگ گزارشی منتشر کرد که مدعی می‌شد به مدارکی دست یافته که نشان می‌دهد استودیو Roll7 و استودیو Intercept، دو مورد از قربانیان این تغییر ساختار صورت گرفته در کمپانی تیک تو خواهند بود.

مدیرعامل تیک تو یعنی استراس زلنیک (Strauss Zelnick) به دنبال نشر این گزارش مدعی شد که این دو استودیو تعطیل نشده‌اند. حال آن گزارش جدیدی از سوی نشریه IGN انتشار یافته که به صورت مستقل تایید می‌کند که استودیو Intercept قرار است در تاریخ 28 ژوئن بسته شود و از سوی دیگر استودیو Roll7 به یک تیم بسیار کوچک تقلیل پیدا می‌کند تا به عنوان نیروی مکمل سایر تیم‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

در ادامه این گزارش مدعی شده که تیک تو به دنبال تعطیلی یا فروش پرایوت دیویژن (Private Division) است که واحد نشر عناوین مستقل این کمپانی به شمار می‌رود. نشریه IGN در گزارش خود مدعی شده که به کارمندان این لیبل در ماه فوریه گفته شده که تعدیل نیروی کاری تقریبا حتمی خواهد بود. سپس در پایان ماه آپریل توسط مدیریت این بخش، به کارمندان گفته شده که شرکت تیک تو دیگر آن‌ها را پشتیبانی نکرده و به دنبال آن کارمندان تعدیل یافته‌اند.

در حال حاضر ظاهرا تنها تیم کوچکی در پرایوت دیویژن باقی مانده تا به پشتیبانی بازی‌های معرفی شده آن‌ها بپردازد که شامل بازی No Rest for the Wicked ساخته استودیو Moon Studios، بازی Tales of the Shire ساخته استودیو Wētā Workshop و پروژه معرفی نشده استودیو Game Freak می‌شود.

تیک تو اخیرا تصمیم گرفته که قراردادهای خود در رابطه با پروژه‌های همکاری با استودیو بلوبر تیم (Bloober Team) که هم‌اکنون مشغول ساخت بازسازی بازی Silent Hill 2 است و هم‌چنین سازنده بازی Ghostrunner یعنی استودیو وان مور لول (One More Level) را ادامه ندهد و این قراردادها را کنسل کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments