آیا نینتندو سوییچ جدید با قابلیت پشتیبانی از 4K در راه است؟

آمار و ارقام می‌گویند که نینتندو سوییچ جدیدی در راه است

نینتندو سوییچ جدید

آمار و ارقام بدست آمده از موفقیت‌های نینتندو سوییچ نشان می‌دهد که نینتندو قصد انتشار کنسولی جدید را در تابستان امسال دارد.

بدون شک نینتندو سوییچ را می‌توان یکی از عجیب‌ترین و در عین حال محبوب‌ترین پلتفرم‌های رایج دانست که به لطف تکنولوژی‌های روز، شرکت نینتندو کنسولی ساخته که می‌توان بازی‌های عرضه شده روی آن را هم به‌صورت دستی و هم در حالت اتصال به داک تجربه کرد. آمار و ارقام درآمد این کنسول برای سازنده‌ی آن بسیار خوب و موفق بوده و جالب است بدانید که فروش این کنسول نزدیک به کنسول ایکس‌باکس وان است.

حال تحلیل‌گری احتمال می‌دهد که به دلیل موفقیت‌های بسیار خوب در نینتندو سوییچ در فروش و عملکرد شرکت نینتندو نسخه‌ی پیشرفته‌تر این کنسول را تحت عنوان Nintendo Switch Pro منتشر کند که شامل سخت افزار‌های قوی‌تر، کارتریج بزرگ‌تر و پشتیبانی از رزولوشن 4K خواهد شد. طبق گفته‌ی این تحلیل‌گر قیمت کنسول ۳۹۹ دلار خواهد بود و برای انتشار در تعطیلات تابستانی ۲۰۲۰ میلادی برنامه ریزی شده است. اگر گفته‌ی تحلیل‌گران درست باشد به زودی شاهد رونمایی از این کنسول خواهیم بود، همچنین طبق رسم همیشگی این شرکت کنسول‌های خود را زود‌تر از دیگر شرکت‌های رقیب منتشر می‌کند. پس ممکن است شاهد انتشار این کنسول، قبل از ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۴ باشیم.

تابستان سال گذشته هم گزارش‌های مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی قوی‌تر شده‌ی نینتندو سوییچ منتشر شده بود که با عرضه‌ی نینتندو سوییچ لایت که تنها باتری قوی‌تری نسبت به نسخه‌ی اصلی آن داشت، به این شایعات پایان داد.

نکته‌ی دیگری که باعث می‌شود، این تحلیل اشتباه باشد، می‌توان به سکوت باقی تحلیل‌گران در این خصوص بیان کرد که تقریبا کسی در این باره اظهار نظری نکرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا