#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین تریلر Superman & Lois روی اهمیت خانواده تمرکز دارد

تماشای این ویدیو یک دقیقه به طول می‌انجامد

شبکه‌ی The CW دقایقی قبل اولین تریلر Superman & Lois را از طریق کانال خود در وب سایت یوتیوب منتشر کرده است.

شبکه‌ی The CW با همکاری بخش تلویزیون وارنر و استودیوی دی‌سی اینترتینمنت اولین اقتباس لایو اکشن اُلیور کوئین را ساخت و تحت عنوان Arrow روی آنتن برد. در پی موفقیت‌های این اثر، دنیای مشترک اروورس شکل گرفت تا شرایط برای معرفی سریال‌های جدید مانند Supergirl ،The Flash و Legends of Tomorrow مهیا شود؛ روندی که با گذشت هشت سال ادامه داشته و به نظر نمی‌رسد در آینده‌ای نزدیک به پایان برسد. یکی از سریال‌های جدید اروورس که طی ماه‌های گذشته مراحل ساخت را پشت سر می‌گذاشت، Superman & Lois نام دارد. شخصیت‌های اصلی این اثر، یعنی کلارک کنت و لوئیس لین نخستین بار در Supergirl حضور یافتند. پس از دریافت بازخوردهای مثبت، سازندگان اروورس تصمیم گرفتند یک سریال اختصاصی برای آن دو تولید کنند.

داستان Superman & Lois پس از کراس‌اُور اخیر اروورس جریان دارد؛ رویداد مهم و بزرگی که باعث شد کلارک کنت و لوئیس لین به جای یک فرزند پسر، دو فرزند پسر داشته باشند. زوج جوان همچنین در پی اتفاق ناگواری که در متروپلیس رخ داد، تصمیم گرفتند به اسمال‌ویل نقل مکان کنند؛ شهری که کلاک دوران کودکی، نوجوانی و جوانی‌اش را در آنجا گذراند. کلاک و لوئیس نه تنها فعالیت‌های ابرقهرمانانه و روزنگاری را ادامه می‌دهند، بلکه باید تمرکز ویژه‌ای روی تربیت فرزندان خود داشته باشند. به بیان دیگر، محصول جدید وارنر و دی‌سی روی جنبه‌ای از شخصیت سوپرمن تمرکز دارد که در اقتباس‌های سینمایی‌اش به هیچ وجه مورد کندوکاو قرار نگرفت.

شبکه‌ی The CW اخیرا اولین تریلر Superman & Lois را از طریق یوتیوب خود در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است. این ویدیو یک دقیقه زمان داشته و چیزی نیست که طرفداران انتظارش را می‌کشیده‌اند. کلیپ مزبور در واقع یک تریلر کانسپت بوده و هیچ کدام از صحنه‌های مهم را شامل نمی‌شود. با این حال، اطلاعات قابل‌توجهی را پیرامون مضامین فیلمنامه‌ی سریال در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. کلارک کنت با نقش‌آفرینی تایلر هوچلین (Tyler Hoechlin) در ثانیه‌های آغازین ویدیو درباره‌ی مسیر زندگی صحبت می‌کند. طبق گفته‌های او، انسان‌ها در ابتدا یک شخصیت ثابت دارند اما پس از شروع روند رشد، اتفاقات مهم منجر به تغییر و ایجاد شخصیت تازه‌ای می‌شود. در همین حین، شاهد جدا شدن اعضای خانواده‌ی کنت از یکدیگر هستیم که سوپرمن نهایتا جلوی این اتفاق را می‌گیرد.

اولین تریلر Superman & Lois جاناتان و جردن کنت را برای نخستین بار به تصویر می‌کشد. فرزندان کلارک کنت و لوئیس لین از لحاظ شخصیتی تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. جاناتان فرد متواضع و خوش قلبی است اما جردن به اختلال اضطراب اجتماعی ابتلا دارد. از همین رو، تمایل چندانی برای حضور و صحبت در جمع نداشته و ترجیح می‌دهد به تنهایی بازی‌های ویدیویی را تجربه کند. وجود چنین تفاوت مهمی میان دو فرزند، بدون شک یکی از اصلی‌ترین چالش‌های کنت و لین در جریان داستان خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است نخستین قسمت Superman & Lois در تاریخ چهار اسفند (مصادف با ۲۳ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) روی آنتن خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا