1%
  • 0/10

لوگو فیلم Superman: Legacy سرانجام رونمایی شد

انتشار تصویر بازیگران در پشت صحنه

لوگو فیلم Superman: Legacy سرانجام رونمایی شد ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
لوگو فیلم Superman: Legacy

به لطف تصویری که ایزابلا مرسد (Isabela Merced) در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته، لوگو فیلم Superman: Legacy سرانجام رونمایی شده است.

اگرچه فرنچایز DC Universe با انتشار سریال Creature Commandos در سال جاری میلادی شروع به کار می‌کند، آغاز رسمی و اصلی‌اش با فیلم Superman: Legacy رقم خواهد خورد. جدیدترین اقتباس سینمایی سوپرمن طی روزهای آتی جلوی دوربین رفته و قرار است در سال آینده میلادی به سینماهای سراسر جهان بیاید. جیمز گان (James Gunn) که سه گانه محافظان کهکشان را در پرونده هنری خود دارد، وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد.

هر بار که نسخه جدیدی از یک ابرقهرمان معرفی می‌شود نه تنها بازیگرش تغییر می‌کند، بلکه لباس و لوگویش دچار تغییر شده تا هویت مستقلی داشته باشد. همین موضوع باعث شده طرفداران آثار دی سی شدیداً منتظر رونمایی از لباس جدید سوپرمن و لوگویش باشند. جیمز گان چیزی درباره لوگو نگفته بود اما تاکید داشت لباس دیوید کورنسوت (David Corenswet) تا زمان فیلمبرداری رونمایی نخواهد شد.

همزمان با آغاز جلسات فیلمنامه خوانی، ایزابلا مرسد بازیگر نقش هاوک گرل تصویری در بخش استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. در این تصویر می‌توان لوگو فیلم Superman: Legacy را مشاهده کرد که شباهت زیادی به کمیک بوک‌های Kingdom Come دارد. لوگو مشهور سوپرمن از رنگ‌های قرمز و زرد تشکیل شده اما لوگویش در کمیک بوک‌های Kingdom Come قرمز و مشکی است. در ادامه می‌توانید تصویر لوگو را در کنار تصویر بازیگران در پشت صحنه مشاهده کنید:

نکته جالب ماجرا اینجاست که جیمز گان مدت‌ها قبل اشاره کرده بود می‌خواهد لوگو سوپرمن را با الهام از کمیک بوک Kingdome Come طراحی کند. او در یکی از پست‌های قدیمی خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) گفت مشغول انجام برنامه ریزی بوده و از عکس زیر استفاده کرده بود:

جلسات فیلمنامه خوانی را می‌توان آخرین مرحله قبل از آغاز فیلمبرداری دانست. بازیگران، نویسندگان و تهیه کنندگان دور هم جمع شده و هر هنرپیشه دیالوگ‌های مربوط به خودش را می‌خواند. هدف این جلسات، شناسایی عیب‌های احتمالی فیلمنامه اعم از دیالوگ‌های عجیب و روایت بدون جذابیت است. همچنین بازیگران در این مرحله برای نخستین بار از رویکردشان در اجرای نقش خود پرده برمی‌داند.

فیلم Superman: Legacy از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments