برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کدام شایعه فیلم جدید سوپرمن توسط جیمز گان تکذیب شد؟

جیمز گانِ همیشه فعال!

کدام شایعه فیلم جدید سوپرمن توسط جیمز گان تکذیب شد؟ ۰ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلمنامه Superman: Legacy

جیمز گان (James Gunn) در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام شایعه‌های اخیر درباره فیلمنامه Superman: Legacy را رد کرد.

فیلم جدید سوپرمن با نام Superman: Legacy در دست ساخت بوده و قرار نیست داستانی شبیه به اقتباس‌های پیشین را روایت کند. به بیان دقیقتر، حین تماشا با سوپرمنی ملاقات می‌کنیم که با قدرت‌هایش آشنا شده و لوئیس لین را هم ملاقات کرده است. در ضمن، او سعی دارد میان میراث کریپتونی و تربیت انسانی‌اش تعادل برقرار کند.

منابع غیررسمی طی ماه‌های گذشته مدعی شده‌اند بخشی از داستان Superman: Legacy در خاورمیانه روایت شده و در آن شاهد تلاش گروه‌های تروریستی برای بدست آوردن یک تکنولوژی کریپتونی هستیم. طبق گفته افشاگرها، سوپرمن در فیلم هنوز چهره مشهوری نبوده و به همین دلیل، بعنوان عامل درگیری‌های خاورمیانه شناخته شده و مقابل گروه The Authority قرار می‌گیرد.

جیمز گان، نویسندگی و کارگردانی فیلم جدید سوپرمن را بر عهده دارد. پس از اینکه پست جدیدش را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد، یکی از کاربران گفت: «لطفاً بگو که شایعه درگیری گروه‌های تروریستی در خاورمیانه» حقیقت ندارد. فیلمساز آمریکایی در پاسخ وارد جزئیات نشد اما گفت شایعه‌ها در این باره درست نیستند.

جریان داشتن بخشی از داستان فیلم جدید سوپرمن در خاورمیانه باعث نگرانی برخی از طرفداران شده بود. با در نظر گرفتن اینکه جنایت‌های غیرقابل انکاری در خاورمیانه در حال رخ دادن هستند، طرفداران نگران بودند Superman: Legacy درگیر حواشی سیاسی شده و آنطور که باید و شاید مورد مورد توجه قرار نگیرد.

در خبری مرتبط، ماریا گابریلا دی فاریا (María Gabriela de Faría) به لیست بازیگران فیلم جدید سوپرمن اضافه شده و قرار است انجینر (The Engineer) را به تصویر بکشد. اگرچه در کمیک بوک‌ها یک ابرقهرمان به شمار می‌رود، در Superman: Legacy یک شخصیت منفی خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Superman: Legacy از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) در سینماها نمایش داده خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments