بازی Superhot را امروز از اپیک استور رایگان دریافت کنید

برای این کار تنها تا ساعت ۱۹:۳۰ امروز فرصت دارید

دریافت رایگان بازی Superhot

اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی بازی Superhot هستید فرصت را از دست ندهید، چرا که این بازی تا نهایت چند ساعت دیگر به صورت رایگان در استور اپیک گیمز قابل دریافت است.

شرکت Epic Games برای تعطیلات پایان سال جاری میلادی، برنامه‌های مختلفی را برای استور خود تدارک دیده است که به جز تخفیف عناوین مختلف و اعطای کوپن، دوازده بازی مختلف را در طی این ایام رایگان کرده است. هر روز یک بازی به مدت ۲۴ ساعت خواهد رایگان بود و پس از اضافه شدن برای همیشه در اکانت‌تان باقی خواهد ماند. دو روز گذشته عناوین Into the Breach و Towerfall Ascension به طور رایگان قرار گرفتند و حالا نوبت به عنوان مستقل و تحسین‌برانگیز Superhot رسیده است.

بازی Superhot از ساعت ۱۹:۳۰ دیشب در دسترس قرار گرفت و تا ۱۹:۳۰ امشب فرصت دارید تا آن را رایگان دریافت کنید؛ اثری در سبک شوتر اول شخص که به واسطه‌ی سبک گرافیکی متفاوت و گیم‌پلی منحصربه‌فرد و خلاقانه شهرت یافته است. زمان در بازی متناسب با حرکات بازیکن جلو می‌رود و بر همین اساس باید با استراتژی مناسب به نابودی دشمنان بپردازید.

اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی این عنوان هستید معطل نکنید و با مراجعه به صفحه‌ی بازی در استور اپیک گیمز آن را به اکانت خود اضافه نمایید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا