بازگشایی پارک Super Nintendo World به تاخیر افتاد

اگر دنیای ماریو واقعی بود

پارک Super Nintendo World

استودیوی یونیورسال ژاپن (Universal Studios) اعلام کرد بازگشایی پارک Super Nintendo World به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر همراه است.

استودیوی یونیورسال ژاپن مدتی پیش از ساخت پارک Super Nintendo World در شهر اوساکا واقع در ژاپن خبر داد. این پارک در نزدیکی استودیوی یونیورسال در همین شهر ساخته می‌شود و مردم می‌توانند در این منطقه تجربه‌ی متفاوتی از دنیای ویدیوگیم داشته باشند. در واقع، عوامل این پروژه قصد دارند تا مردم تجربه‌ی مجازی دنیای نینتندو را به شکلی واقعی‌تر تجربه کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده، مراحل ساخت پارک Super Nintendo World به پایان رسیده و برگزارکنندگان آماده‌ هستند تا از ورود مردم به این منطقه‌ی رویایی استقبال کنند. موضوعی که باعث تاخیر در باز شدن این پارک شده، ویروس جهانی کرونا است که طبق گفته‌ی سازمان بهداشت جهانی، تجمع مردم در کنار یک‌دیگر با پروتکل‌های بهداشتی منافات دارد. به همین دلیل، با ادامه‌ی شیوع این بیماری، استودیوی یونیورسال ژاپن قصد دارد رونمایی از این پارک را به زمان دیگری موکول کند تا خطر کرونا جان بازدیدکننده‌ها را تهدید نکند. قبل‌تر قرار بود Super Nintendo World در تابستان امسال بازگشایی شود.

طرفداران دنیای ماریو و نینتندو و به‌طور کلی گیمرها، برای این اتفاق هیجان زیادی دارند. سازندگان این پارک رویایی از المان‌های بازی سوپر ماریو استفاده کرده و سرگرمی‌های مختلفی را در فضای آن گنجانده‌اند. همچنین Mario Kart و Yoshi هم در این پارک دیده خواهند شد. دنیای سوپر نینتندو در شهر اوساکا واقع در کشور ژاپن ساخته شده و عوامل آن امیدوار هستند از این منطقه تا قبل از شروع المپیک توکیو رونمایی شود. هنوز تاریخ دقیق بازگشایی این دنیای جذاب مشخص نشده اما یونیورسال ژاپن امیدوار است این اتفاق تا سال ۲۰۲۱ رخ دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا