1%
  • 0/10

حجم بازی Suicide Squad در پلی استیشن 5 چقدر است؟

نگران نباشید

حجم بازی Suicide Squad در پلی استیشن 5 چقدر است؟ ۰ ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
حجم بازی Suicide Squad

با آغاز پری لود نسخه دیلاکس، حجم بازی Suicide Squad Kill the Justice League در پلی استیشن 5 مشخص شد.

کمتر از یک هفته به انتشار بازی جدید سوساید اسکواد زمان باقی مانده است؛ اثری که داستان آن در جهان بتمن آرکهام جریان دارد و این بار به دنبال حمله برینیاک به متروپلیس، شماری از اعضای لیگ عدالت را به تسخیر خود درآورده و دولت مرکزی برای مقابله با آن، اعضای جوخه انتحار را به شهر فرستاده است.

در همین راستا، ساعاتی قبل حساب کاربری PlayStation Game Size در شبکه ایکس (توییتر سابق) زمان پری لود و حجم بازی روی کنسول پلی استیشن 5 را مشخص کرد. بر این اساس، به نظر می‌رسد که سوساید اسکواد حدود ۴۵.۲۰۷ گیگابایت از فضای ذخیره‌سازی کنسول را اشغال می‌کند.

دقت داشته باشید که رقم برای نسخه روز عرضه بازی است و به همین خاطر، ممکن است در آینده با عرضه آپدیت‌ها و همچنین بسته‌های الحاقی، نیاز به فضای خالی بیشتری برای نصب و تجربه بازی داشته باشید. علاوه بر این، امکان پری لود نسخه استاندارد بازی از روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن ماه) برای پیش خریدارها فراهم خواهد شد.

متاسفانه هنوز اطلاعاتی از حجم بازی روی ایکس باکس و کامپیوتر در دسترس نیست، اما مدتی پیش مشخصات سیستم مورد نیاز بازی به طور رسمی منتشر شد که با استناد بر آن، گویا بازی برای طیف گسترده‌ای از سیستم‌ها بهینه شده است. به علاوه، گفته شده که پی‌سی بازها برای اجرای بازی باید از حافظه‌های پرسرعت اس‌اس‌دی استفاده کنند.

بازی Suicide Squad Kill the Justice League در تاریخ ۲ فوریه سال جاری میلادی (۱۳ بهمن‌) توسط شرکت وارنر برادرز برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. در صورت پیش خرید نسخه دیجیتال دیلاکس، سه روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید بازی را تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments