اولین ویدیو گیم پلی Suicide Squad: Kill the Justice League تجربه‌ای هیجان‌انگیز را نوید می‌دهد

هر کدام از کاراکترها قابلیت‌های مخصوصی دارند

اولین ویدیو گیم پلی Suicide Squad: Kill the Justice League در جریان The Game Awards 2021 به نمایش گذاشته شد تا طرفداران به خواسته خود برسند.

راک استدی که به واسطه توسعه نسخه‌های مختلف سری Batman: Arkham شناخته می‌شود، در حال حاضر روی Suicide Squad: Kill the Justice League کار می‌کند. این بازی در آگوست سال گذشته میلادی رونمایی شد و از آن زمان تاکنون آیتم‌های تبلیغاتی متعددی از آن منتشر شده اما هیچ کدامشان ویدیو گیم پلی نبوده است.

داستان Suicide Squad: Kill the Justice League مدتی پس از Batman: Arkham Knight روایت می‌شود. برینیاک به زمین حمله کرده و موفق شده ساکنان این سیاره از جمله سوپرمن، فلش، گرین لنترن را تحت کنترل خود گرفته و آن‌ها را به انجام هر کاری وادار کند. در چنین شرایطی، جوخه انتحار به شهر متروپلیس فرستاده می‌شود تا برینیاک و ابرقهرمانان تحت کنترلش را متوقف کند. در ضمن، واندر وومن بنا به دلایلی شستشوی مغزی نشده است.

اولین ویدیو گیم پلی Suicide Squad: Kill the Justice League سرانجام و در جریان The Game Awards 2021 منتشر شد. این ویدیو دقیقا ۳ دقیقه زمان داشته و شخصیت‌های اصلی را حین مبارزه با انواع مختلف دشمنان به تصویر می‌کشد. مطابق انتظار، هر کدام از کاراکترها دارای قابلیت‌های منحصربفردی هستند؛ برای مثال، کینگ شارک می‌تواند بدون مشکل از یک ساختمان بالا برود یا هارلی کویین از یک گرپل هوک برخوردار است که ظاهرا می‌تواند آن را به هر چیزی متصل کند.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا