تریلر The Suicide Squad مخاطب را با بلاداسپرت آشنا می‌کند

این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان دارد

استودیو آمریکایی وارنر ساعاتی قبل سومین تریلر The Suicide Squad را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد که نزدیک به سه دقیقه زمان دارد.

جیمز گان (James Gunn) که با ساخت اقتباس‌های سینمایی محافظان کهکشان شناخته می‌شود، به دلیل جوک‌های قدیمی‌ای که در توییتر نوشته بود از والت دیزنی اخراج شد. با گذشت مدت کوتاهی، وارنر با فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی وارد مذاکره شد و او را به جذب کرد. گان پس از بررسی پروژه‌های مختلف تصمیم گرفت روی The Suicide Squad کار کند که ظاهرا سافت ریبوتی برای Suicide Squad است؛ اثری که سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شده بود. بدین ترتیب، نه تنها تعدادی از بازیگران قدیمی مانند مارگو رابی (Margot Robbie) و وایولا دیویس (Viola Davis) بازمی‌گردند، بلکه شاهد چهره‌های جدیدی مانند ادریس البا (Idris Elba) و جان سینا (John Cena) هستیم.

جوخه انتحار در تازه‌ترین ماجراجویی خود باید به جزیره کورتو مالتیس واقع در آمریکای جنوبی رفته و تاسیساتی که برای نگهداری زندانیان سیاسی و انجام آزمایش‌های مختلف رویشان استفاده می‌شود را نابود کنند. با توجه به دو تریلری که طی ماه‌های اخیر منتشر شده‌اند، دو جوحه انتحار داریم. در ابتدا گروه اول به جزیره فرستاده شده و پس از اینکه با شکست مواجه می‌شود، گروه دوم به کورتو مالتیس می‌آید تا کار را یکبار برای همیشه تمام کند. ویدیوهای پیشین همچنین تمرکز چندانی روی داستان نداشته و سعی کرده بودند بیشتر شیمی میان کاراکترهای اصلی را به تصویر بکشند.

وارنر ساعاتی سومین تریلر The Suicide Squad را در کانال یوتیوب خود قرار دارد. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و در بخش ابتدایی خود سعی می‌کند بلاداسپرت با نقش‌آفرینی ادریس البا را معرفی کند. اینطور که به نظر می‌رسد، بلاداسپرت به خاطر شلیک یک گلوله کریپونایت‌شده به سوپرمن به زندان آمده است؛ اقدامی که باعث می‌شود سوپرمن به آی‌سی‌یو برود. بلاداسپرت در ابتدا تمایلی برای همکاری با آماندا والر ندارد اما این شخصیت از دختر ابرشرور به عنوان اهرم فشار استفاده کرده و او را مجبور به پیوستن می‌کند.

پوستری که اخیرا در توییتر به اشتراک گذاشته شده است

نکات قابل‌توجهی که سومین تریلر The Suicide Squad در خود جای داده، به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. در بخشی از ویدیو فاش می‌شود ماموریت اصلی جوخه انتجار نه نابود کردن آزمایشگاه، بلکه نابود کردن پروژه‌ای تحت عنوان استارفیش است؛ پروژه‌ای که قطعا به ساخته شدن استارو ختم شده است. در بخشی دیگر، نیروی نظامی حاکم بر کورتو مالتیس را می‌بینیم که در قالب یک دیکتاتوری عمل می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد، نابودی استارو تنها عملیات جوخه انتحار نبوده و آن‌ها باید حاکمیت را از ارتش پس بگیرند. به خصوص اینکه یک نیروی مقاومت به فرماندهی سول سوریا وجود دارد.

ویدیویی که وارنر به اشتراک گذاشته در کنار فاش کردن نکات مهم، قابلیت‌های منحصر به فرد اعضای جوخه انتحار را به نمایش می‌گذارد. در یک بخش، رت‌کچر را می‌بینیم که موش‌ها را فرا می‌خواند. در بخشی دیگر، پولکا-دات‌من را شاهد هستیم که دانه‌های رنگی‌اش را به سمت سربازان متخاصم پرتاب می‌کند. در ضمن، در یکی از صحنه‌ها مشاهده می‌شود استارو تعداد زیادی ستاره دریایی را پرتاب می‌کند. با توجه به آنچه در کمیک بوک‌ها وجود دارد، حیوانات مزبور به چهره انسان‌ها چسبیده و باعث می‌شوند تحت کنترل ابرشرور داستان قرار بگیرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا