مدت زمان The Suicide Squad رسما اعلام شد

منتظر یک فیلم طولانی نباشید

مدت زمان The Suicide Squad

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در پاسخ به یکی از کاربران توییتر مدت زمان The Suicide Squad را فاش کرده است.

پس از اینکه اطلاعات اولیه پیرامون The Suicide Squad رسما منتشر شد، یک سوال بسیار مهم در ذهن گروهی از کاربران فضای مجازی شکل گرفت: The Suicide Squad چه ارتباطی با Suicide Squad دارد؟ دست‌اندرکاران از ارائه هر گونه پاسخ صریح و روشنی اجتناب کرده‌اند اما حضور بازیگرهای قدیمی مانند مارگو رابی (Margot Robbie) و عدم اشاره به قسمت اول، تنها یک معنی می‌دهد: با یک سافت ریبوت مواجه هستیم. در سافت ریبوت، داستان در همان جهان روایت شده و شخصیت‌های قدیمی هم بازمی‌گردند اما برخی از اتفاقات به صورت کامل نادیده گرفته می‌شود. در ضمن، رابی تنها چهره قدیمی نیست که بازمی‌گردد و یوئل کینامان (Joel Kinnaman) و وایولا دیویس (Viola Davis) بار دیگر به عنوان ریک فلگ و آماندا والر جلوی دوربین رفته‌اند.

داستان روی گروهی از ابرشرورها تمرکز دارد که می‌پذیرند در قبال انجام دادن یک ماموریت بسیار سخت برای دولت ایالات متحده آمریکا، از مدت زمان محکومیتشان کاسته شود. آن‌ها باید به جزیره کورتو مالتیس واقع در آمریکای جنوبی رفته و مکانی به نام جوتونهایم را نابود کنند. نیروهای محلی از آن برای نگهداری زندانیان سیاسی و انجام آزمایش‌های مختلف رویشان استفاده می‌کنند. البته ماموریت مطابق انتظار پیش نرفته و اعضای گروه اول دستگیر می‌شوند. با رخ دادن این اتفاق، دومین جوخه انتحار راهی جزیره می‌شود تا ماموریت را به سرانجام برساند.

جیمز گان (James Gunn) فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی بوده و برخلاف بسیاری از چهره‌های هالیوودی، تعامل فراوانی با کاربران در شبکه‌های اجتماعی دارد. او چندی پیش در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر مدت زمان The Suicide Squad را فاش کرد. طبق گفته او، دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه زمان دارد. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار توییت، یکی دیگر از کاربران پرسید آیا چنین رقمی پیشنهاد وارنر بوده یا شخصا چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است. گان در پاسخ نوشت مدت زمان فیلم هیچ ارتباطی به استودیو نداشته و نتیجه تصمیمات خودش بود. در ضمن، برای مقایسه می‌توان Suicide Squad را نام برد که ۲ ساعت و ۱۷ دقیقه زمان داشت.

پرسش و پاسخ‌ها به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. جیمز گان در جایی دیگر فاش کرد بلاداسپرت با نقش‌آفرینی ادریس البا (Idris Elba) به خاطر شلیک یک گلوله کریپتونایت شده به سوپرمن در زندان قرار گرفته است. فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی همچنین تایید کرد جدیدترین فیلم DC Extended Universe دارای صحنه پس از تیتراژ پایانی خواهد بود. مطابق انتظار، او وارد جزئیات نشد و نمی‌دانیم پس از تیتراژ پایانی چه چیزی انتظارمان را می‌کشد. در ضمن، وبسایت Entertainment Weekly دو تصویر جدید The Suicide Squad را منتشر کرده که در ادامه قابل‌مشاهده هستند:

در پایان، لازم به ذکر است دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار از  تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) قابل‌تماشا خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا