بازی جدید Suda51 یعنی Hotel Barcelona در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد

بازی جدید Suda51 و Swery65 دو سال دیگر منتشر می‌شود

Hotel Barcelona در سال ۲۰۲۱

بازی جدید Suda51 و Swery65 که با نام Hotel Barcelona شناخته می‌شود، قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شود و همچنان هیچ اطلاعاتی از بازی وجود ندارد.

سال ۲۰۱۹ میلادی به اتمام رسیده و بسیاری از شرکت‌ها و استودیوهای بازیسازی در حال انتشار پست‌هایی در شبکه‌ اجتماعی توییتر در خصوص برنامه‌های آینده‌ی خود هستند ولی گویا گوچی سودا که بیشتر با نام سودا۵۱ شناخته می‌شود، یک قدم از همه جلوتر بوده و در توییتر خود اخباری از تاریخ انتشار بازی Hotel Barcelona اعلام کرد که مربوط به سال بعدی میلادی می‌شود. سودا۵۱ که بیشتر به دلیل ساخت بازی‌های Killer7 و No More Heroes می‌شناسیم قرار است با هیدتاکا سوییرو که با نام سوییری۶۵ شناخته می‌شود یک بازی مشترک بسازند.

Hotel Barcelona نام یک اثر مشترک بین سودا۵۱ و سوییری۶۵ است. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص این بازی نمی‌دانیم در واقع این اثر در طی یک پخش زنده معرفی شد که در آن سودا۵۱ و سوییری۶۵ حضور داشتند و در خصوص بازی لغو شده‌ی پلی‌استیشن VR صحبت می‌کردند که در نهایت به معرفی بازی Hotel Barcelona ختم شد.

با توجه به توییت سودا۵۱، Hotel Barcelona در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد و احتمالا Devolver Digital ناشر آن خواهد بود ولی همچنان این موضوع تایید شده نیست. Hotel Barcelona قرار است که یک بازی ترسناک مشترک بین سودا۵۱ و سوییری۶۵ باشد و جالب است بدانید که آن‌ها برای ساخت این بازی از کیچیرو تویاما (کارگردان بازی‌های Silent Hill و Siren) برای همکاری دعوت کردند که او به پاسخ آن‌ها جواب مثبت داد.

در حال حاضر سودا۵۱ مشغول توسعه‌ی بازی No More Heroes III و Deadly Premonition 2 است و سوییری۶۵ هم در ساخت Deadly Premonition 2 مشارکت دارد. اگر تاریخ انتشار بازی دقیقا همان چیزی باشد که سودا۵۱ اعلام کرده، بنابراین به زودی شاهد انتشار اخباری در خصوص این بازی خواهیم بود. با توجه به نام Hotel Barcelona به‌نظر می‌رسد داستان بازی در مورد ماجراهای ترسناک یک هتل اسرارآمیز خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا