1%
  • 0/10

تیم سازنده Stellar Blade هم‌چنان به دنبال انتشار نسخه PC است

فعلا نمی‌توانند اطلاعاتی ارائه نمایند

تیم سازنده Stellar Blade هم‌چنان به دنبال انتشار نسخه PC است ۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تیم سازنده Stellar Blade

به گفته تیم سازنده Stellar Blade در استودیو شیفت ‌آپ آن‌ها هم‌چنان به دنبال توسعه و انتشار نسخه PC بوده اما به دلیل بندهای قراردادی نمی‌توانند اطلاعاتی ارائه نمایند.

در جریان ارائه کنفرانس IPO توسط استودیو شیفت‌ آپ (ShiftUp)، مدیر ارشد مالی این کمپانی به نام جیئو آن (Jaewoo Ahn) بیان داشت که در حال حاضر این استودیو به دنبال توسعه نسخه رایانه‌های شخصی بازی تحسین شده خود است که به عقیده آن‌ها یک راهکار عالی برای فروش و درآمدزایی دوباره این اثر به شمار می‌رود.

مدیرعامل این کمپانی کیم هیونگ تاعه (Kim Hyung-Tae) نیز در همین راستا اظهار داشت که “ما در حال بررسی نسخه رایانه‌های شخصی برای Stellar Blade هستیم به اما به دلیل ارتباطات و بندهایی که در قراردادهای خود داریم نمی‌توانیم اظهار نظری در رابطه با زمان انتشار این نسخه و حتی تایید توسعه این نسخه به اشتراک بگذاریم.”

این استودیو کره‌ای پیش از این نیز به این موضوع اشاره کرده بود که در حال بررسی ساخت نسخه PC و هم‌چنین نسخه دنباله عنوان مورد بحث است. بازی در حال حاضر تنها برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه شده و قرار است به واسطه انتشار بسته الحاقی و همکاری IP با عناوین دیگر گسترش پیدا کند. هم‌چنین استودیو شیفت‌ آپ مدعی شد که فروش عنوان Stellar Blade از زمان انتشار در ماه آپریل گذشته تاکنون از بیش از یک میلیون واحد در سرتاسر دنیا عبور کرده است.

کیم هیونگ تاعه پیش از این اظهار کرده بود که “هدف ما ساخت یک IP با ارزش بالا به منظور اطمینان حاصل کردن از گسترش آن از طریق جذب کاربران در سرتاسر دنیا و ساخت یک فن‌بیس به جای صرفا درآمدزایی حداکثری بود. در این پروسه ما و تیم سازنده Stellar Blade تلاش کردیم تا مواردی که موجب ناخوشایندی کاربران می‌شود از جمله پرداخت درون برنامه‌ای را به حداقل برسانیم تا بدین ترتیب ارزش این برند حفظ گردد. ما برنامه داریم این بخش‌ها را به شکلی منعکس کنیم که کاربران متوجه آن بشوند با این حال این موضوع نیازمند زمان خواهد بود.”
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments