1%
  • 0/10

دمو بازی Stellar Blade در فروشگاه پلی استیشن منتشر شد

قطع دسترسی

دمو بازی Stellar Blade در فروشگاه پلی استیشن منتشر شد ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
دمو Stellar Blade

گزارش‌ها نشان می‌دهد که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به اشتباه نسخه دمو بازی Stellar Blade را در فروشگاه پلی استیشن منتشر کرده است.

استلار بلید از جمله آثار انحصاری پلی استیشن در سال جاری میلادی به شمار می‌رود که در حال حاضر روند ساخت و توسعه خود را در استودیوی کره‌ای شیفت آپ سپری می‌کند. این عنوان کمتر از دو ماه دیگر روانه بازار خواهد شد که ظاهرا شرکت سونی به اشتباه نسخه دموی آن را در اختیار بازیکن‌ها قرار داده است.

در واقع، گزارش‌ها نشان می‌دهد بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت ساعاتی قبل به اشتباه نسخه دموی استلار بلید را در فروشگاه پلی استیشن قرار داده است. این نسخه تا ساعاتی در فروشگاه در دسترس بود و کاربرها می‌توانستند با دانلود آن، به صورت رایگان به تجربه بازی بپردازند.

 با این حال، طولی نکشید که سونی نسخه دمو بازی را به کلی از فروشگاه حذف کرد. از طرفی، افرادی که پیش از حذف موفق به دانلود بازی شده بودند، اکنون نمی‌توانند آن را اجرا کنند. البته، اگر قبل از حذف بازی از فروشگاه، اتصال کنسول به اینترنت را قطع کرده باشید، بدون هیچ محدودیتی می‌توانید از تجربه رایگان بازی لذت ببرید.

بر اساس اعلام حساب کاربری PlayStation Size در شبکه ایکس (توییتر)، ظاهرا نسخه دمو بازی استلار بلید شامل ۹۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی می‌شود که در طول این مدت می‌توانید با یکی از باس‌های بازی مبارزه کنید. همچنین، این منبع مدعی است بازیکن‌ها می‌توانستند دستاوردهای خود را به بازی اصلی انتقال دهند. با این حال، در حال حاضر امکان دریافت این نسخه وجود ندارد و ممکن است که در هفته‌های آینده شاهد عرضه رسمی این نسخه آزمایشی باشیم.

لازم به ذکر است که بازی Steller Blade در تاریخ ۲۶ آوریل سال جاری (۷ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. علاقه‌مندها همین حالا می‌توانند بازی را از طریق فروشگاه پلی استیشن پیش خرید کنند که در این صورت از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند می‌شوید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments