1%
  • 0/10

تاریخ برگزاری رویداد بعدی State of Play فاش شد

منتظر رونمایی از بازی جدید مترو باشید

تاریخ برگزاری رویداد بعدی State of Play فاش شد ۰ ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رویداد بعدی State of Play

شواهد امر گویای این موضوع است که رویداد بعدی State of Play پلی استیشن طی روزهای آینده برگزار خواهد شد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در طول بازه‌های مختلف سال رویدادهایی تحت عنوان استیت آف پلی برگزار می‌کند که در جریان این مراسم‌ها در کنار نمایش جدید بازی‌های آینده و مورد انتظار پلی استیشن، هر از چند گاهی نیز شاهد رونمایی از بازی‌های جدید و بزرگی هستیم.

در همین راستا، چند هفته پیش بود که آقای جف گراب، خبرنگار رسانه گیمزبیت، در پیامی خاطرنشان کرد که قسمت بعدی استیت آف پلی به‌زودی برگزار خواهد شد. حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش نیک بیکر، اینسایدر قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، اعلام کرد که رویداد جدید State of Play قرار است در روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن ماه) برگزار شود.

علاوه بر این، گزارش‌ها نشان می‌دهد که کوجیما پروداکشنز طی این مراسم تریلر جدیدی از  Death Stranding 2 پخش می‌کند. همچنین، ظاهرا سونی در این رویداد با معرفی بازی جدید سری مترو، هوادارها را غافل‌گیر خواهد کرد. از دیگر آثار حاضر در استیت آف پلی پیش‌رو می‌توان به رایز آف رونین و بازی بعدی فاینال فانتزی اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید فهرست بازی‌های حاضر در مراسم جدید استیت آف پلی سونی را مشاهده کنید:

  • Rise of the Ronin
  • Death Stranding 2
  • Final Fantasy 7 Rebirth
  • Sonic Generations Remaster
  • Silent Hill 2
  • بازی جدید از سری Metro
  • Judas

اگر این شایعه صحت داشته باشد، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تا ساعاتی دیگر برگزاری رویداد بعدی State of Play را به طور رسمی اعلام و تاریخ و زمان دقیق آن را مشخص می‌کند. بر این اساس، در حال حاضر صرفا باید واکنش ژاپنی‌ها و تایید این خبر از سوی منابع رسمی ماند.

دقت داشته باشید این اولین باری نیست که شایعه‌ها از برگزاری مراسم پلی استیشن طی هفته‌های آتی حکایت دارند. به طور کلی، با توجه به برگزاری رویداد ایکس باکس دولوپر دایرکت در هفته‌های گذشته و همچنین انتشار چند بازی جدید برای پلی استیشن در ماه‌های آتی، پخش قسمت بعدی استیت آف پلی چندان دور از انتظار نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments