1%
  • 0/10

آمار و ارقام جالب از عملکرد بازیکن‌های Starfield

بیش از ۱۳ میلیون پلیر

آمار و ارقام جالب از عملکرد بازیکن‌های Starfield ۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیکن های Starfield

شرکت بتزدا به تازگی آمار و ارقام جدیدی از عملکرد و تعداد بازیکن های Starfield منتشر کرده که حسابی جالب به نظر می‌رسند.

اثر علمی تخیلی استارفیلد در زمان عرضه با بازخوردهای ضد و نقیض زیادی روبه‌رو شد، اما آمار و ارقام منتشر شده از سوی منابع رسمی از استقبال خوب بازیکن‌ها از این ساخته بتزدا حکایت دارند. در همین راستا، دو هفته پیش بود که مایکروسافت در پیامی تعداد پلیرهای بازی را برابر با ۱۲ میلیون نفر اعلام کرد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش شرکت بتزدا اینفوگرافیک جدیدی از عملکرد استارفیلد به اشتراک گذاشته که با استناد بر این آمار، به نظر می‌رسد که تعداد بازیکنان Starfield هم اکنون به بیش از ۱۳ میلیون نفر در سراسر جهان رسیده است. از طرفی، گفته شده که گیمرها در مجموع ۲۲ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۳۳۱ روز صرف تجربه بازی کرده‌اند.

در ادامه این آمار و ارقام، بتزدا خاطرنشان کرده که گیمرها بالغ بر ۲۶ میلیون ساعت صرف ساخت سفینه کرده‌اند. به علاوه، این افراد در طول تجربه بازی به ۲ میلیارد سیاره سفر کرده‌اند. در کنار این‌ها، ظاهرا بیش از ۴.۵ میلیون بازیکن پایگاه‌هایی را برای استقرار احداث کرده‌اند.

طبق اینفوگرافیک فوق، Ecliptic به خطرناک‌ترین جناح تبدیل شده که مسئولیت مرگ بیش از ۱۲ میلیون نفر را برعهده دارد. کشنده‌ترین شکل زندگی نیز Ashta بوده که منجر به مرگ ۱.۷ میلیون فرد شده است. در کنار این‌ها، بتزدا مولتی پک Battlemeal و Combatech Beowulf و Sense Star Stuff را به ترتیب به عنوان پرمصرف‌ترین غذا، محبوب‌ترین سلاح و پرطرفدارترین قدرت موجود در بازی معرفی کرده است.

بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در سرویس اشتراکی گیم پس، به طور رایگان می‌توانید این بازی را روی پلتفرم‌های مزبور تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments