تعداد بازیکنان Starfield به بیش از ۶ میلیون نفر رسید

بزرگ‌ترین عرضه تاریخ بتزدا

تعداد بازیکنان Starfield به بیش از ۶ میلیون نفر رسید حمید توحیدلو ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
تعداد بازیکنان Starfield

بر اساس گزارش اخیر شرکت بتزدا، تعداد بازیکنان Starfield به بیش از ۶ میلیون نفر رسیده است.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار، سرانجام بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین ساخته شرکت بتزدا یعنی استارفیلد در روزهای گذشته روانه بازار شد؛ اثری علمی تخیلی با مقیاس بی‌نظیر که شما را به فضای بی‌کران برده تا در هزار سیاره مختلف به کاوش بپردازید. این بازی در زمان عرضه تحسین منتقدها را برانگیخت و لقب یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری ایکس باکس را به خود اختصاص داد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد استقبال بازیکنان از استارفیلد نیز خیره‌کننده بوده است. بر اساس اعلامیه اخیر شرکت بتزدا، ظاهرا تعداد گیمرهای استارفیلد به تازگی از مرز ۶ میلیون نفر عبور کرده و این بازی رکورد بزرگ‌ترین انتشار در میان تمامی آثار کمپانی بتزدا را از آن خود کرده است. ناگفته نماند که این آمار مختص یک پلتفرم نبوده و شامل بازیکن‌ها در تمامی پلتفرم‌ها می‌شود.

لازم به ذکر است که دستیابی به جامعه شش میلیون نفری به معنی فروش شش میلیون نسخه‌ای بازی نیست؛ چرا که این عنوان در روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس نیز راه یافت. بهتر است بدانید که پیش از عرضه عمومی بازی، حدود دو میلیون نفر به واسطه خرید نسخه پریمیوم به تجربه بازی پرداخته بودند.

اگر خاطرتان باشد، چند روز پیش بود که آقای تاد هاوارد، کارگردان بازی، در گفت‌وگویی اعلام کرد که بتزدا انتظار دارد بازیکن‌های بیشتری نسبت به عناوین قبلی نظیر فال‌اوت در زمان عرضه به تجربه استارفیلد بپردازند. این موضوع با توجه به عرضه بازی در گیم پس چندان هم دور از انتظار نبود.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا