#مهسا_امینی

بازی Star Wars Vader Immortal تابستان برای PS VR منتشر خواهد شد

به‌زودی کاربران پلی‌استیشن هم قادر به تجربه‌ی این بازی واقعیت مجازی خواهند بود

بازی Star Wars Vader Immortal تابستان برای PS VR منتشر خواهد شد سید مجتبی محمودی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Star Wars Vader Immortal برای PS VR

استودیوی ILMxLAB سازنده‌ی بازی واقعیت مجازی Star Wars Vader Immortal اعلام کرد که این عنوان، تابستان امسال برای PS VR منتشر خواهد شد.

بازی Star Wars Vader Immortal یک عنوان در قالب سه اپیزود است که سال گذشته‌ برای هدست‌های Oculus عرضه شد. مخاطب در این اثر کنترل یک قاچاقچی را دارد که از برخی توانایی‌های وابسته به فورس هم بهره می‌برد. او تحت استخدام دارت ویدر است تا به او در زنده کردن دوباره‌ی همسرش Padme کمک کند. در این اثر واقعیت مجازی، قادر هستید تا با لایت‌سیبر با دشمنان مبارزه و از قدرت‌های وابسته به فورس استفاده کنید.

تهیه‌کننده‌ی اجرایی ابن بازی Mark S. Miller در بلاگ پلی‌استیشن، جزئیاتی از پشت صحنه‌ی ساخت آن را بیان کرد. او از چالش سخت پیاده‌سازی حس درست به دست گرفتن لایت‌سیبر در بازی گفت و عنوان کرد که استودیوی Ninja Theory هم در این راه به آن‌ها کمک کرده است.

هنوز مشخص نیست که قیمت بازی Star Wars Vader Immortal برای پلتفرم PS VR چه‌قدر خواهد بود، ولی با توجه به قیمت ۱۰ دلاری هر اپیزود برای Oculus احتمالا بازی در قالب یک پکیچ ۳۰ دلاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن در دسترس قرار خواهد گرفت. سونی قبلا اعلام کرده بود که نسل پنجم پلی‌استیشن از هدست واقعیت مجازی این نسل خود پشتیبانی می‌کند و به لطف قابلیت Backward Compatibility می‌توانید بازی‌های نسل فعلی از جمله همین عنوان را روی کنسول نسل بعدی سونی تجربه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا