1%
  • 0/10

احتمال ساخته شدن فصل چهارم سریال The Mandalorian وجود دارد

داستان سریال The Mandalorian احتمالا تمام نشده است

احتمال ساخته شدن فصل چهارم سریال The Mandalorian وجود دارد ۱ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل چهارم سریال The Mandalorian

دیو فیلونی (Dave Filoni)، تهیه‌کننده اجرایی شرکت لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) اخیرا به‌روزرسانی مرموز و غیر واضحی از فصل چهارم سریال The Mandalorian ارائه کرده است که طبق آن به نظر می‌رسد این مجموعه تلویزیونی مجبوب دیزنی پلاس (Disney) همچنان ادامه خواهد یافت.

پس از حدود سه سال انتظار، در سال ۲۰۲۳ سومین فصل از سریال The Mandalorian از سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس پخش شد. سپس در اوایل سال ۲۰۲۴ اعلام شد که داستان این مجموعه تلویزیونی با فیلم سینمایی The Mandalorian & Grogu ادامه پیدا خواهد کرد که احتمالا در سال ۲۰۲۶ اکران می‌شود و اولین فیلم از موج جدید آثار سینمایی مجموعه Star Wars خواهد بود. همچنین فیلمبرداری این اثر مورد انتظار تا چند ماه آینده آغاز خواهد شد.

با ادامه راه این مجموعه تلویزیونی از طریق یک فیلم سینمایی بسیاری این حدس را می‌زنند که سریال The Mandalorian با فصل سوم برای همیشه تمام شده و به پایان راه خود رسیده است، بنابراین دیگر نباید امیدی به ساخته شدن فصل چهارم سریال The Mandalorian داشت. پیش از این جان فاورو (Jon Favreau) اعلام کرده بود که از اوایل سال ۲۰۲۲ نگارش فیلمنامه فصل چهارم این اثر آغاز شده بود، با این حال در ادامه شاهد اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا بودیم که باعث شد شرکت لوکاس‌فیلم در تصمیمات خود تجدید نظر کند و برنامه‌های متفاوتی را برای ادامه این مجموعه تلویزیونی بچیند.

با این حال دیو فیلونی نیز اخیرا با رسانه Ash Crossan مصاحبه‌ای داشته که در آن به این سوال که فصل چهارم این سریال ساخته می‌شود یا خیر، پاسخی داده است. او اعلام کرد که چرخش‌های زیادی در کهکشان وجود دارد و او نیز تنها به یک پروژه متهد نیست. علاوه بر این او گفت که هیچ ترفند ذهنی‌ای برای دادن پاسخ نهایی به این سوال روی او کار نمی‌کند، بنابراین طرفداران باید منتظر بمانند که زمان مناسب فرا برسد و او به این سوال یک پاسخ واضح بدهد.

از این پاسخ می‌توان دو برداشت داشت، یا این که بالاخره سریال The Mandalorian فصل چهارم دریافت می‌کند و برای دیدن آن باید منتظر ماند، با این که هنوز در این رابطه تصمیم‌گیری نشده است و احتمالا لوکاس‌فیلم منتظر است تا ببیند فیلم The Mandalorian & Grogu چه عملکردی خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments