ساخت بازی Star Wars Outlaws از چه زمانی آغاز شده است؟

منتظر یک اثر بی‌نقص باشید!

ساخت بازی Star Wars Outlaws

شرکت یوبیسافت در جریان رویداد کامیک کان اعلام کرد که روند ساخت بازی Star Wars Outlaws پیش از همه‌گیری ویروس کرونا آغاز شده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت یوبیسافت در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی رسما از ساخت بازی جدید جنگ ستارگان خبر داد. بعد از ماه‌ها صبر و انتظار، در نهایت دو ماه پیش بود که این کمپانی در جریان شوکیس ایکس باکس با انتشار ویدیویی، از این بازی تحت عنوان Star Wars Outlaws پرده برداشت.

این بازی به لطف جهان باز و گیم پلی هیجان‌انگیز، حسابی مورد استقبال هوادارها قرار گرفت و بسیاری از بازیکن‌ها بی‌صبرانه منتظر عرضه آن هستند. در همین راستا، مدتی پیش شرکت یوبیسافت در جریان رویداد کامیک کان سن دیگو، جزئیات بیشتری از پروسه ساخت این اثر به اشتراک گذاشت.

بر اساس اعلام فرانسوی‌ها، روند ساخت بازی جدید استار وارز پیش از همه‌گیری ویروس کرونا و از سال ۲۰۱۹ میلادی کلید خورده بود. به عبارت دیگر، استودیوی مسیو اینترتینمنت چیزی در حدود چهار سال روی توسعه این بازی فعالیت کرده و در صورت انتشار آن در سال آینده، می‌توان گفت که پروسه ساخت این اثر نزدیک به ۵ سال به طول انجامیده است.

طولانی بودن مدت زمان ساخت یک بازی اصولا باید با کیفیت آن رابطه مستقیمی داشته باشد؛ چرا که سازندگان به دور از فشار کاری، با نهایت دقت روی توسعه آن کار کرده و بازی در زمان انتشار نباید با باگ‌ها و ایراداهای فنی دست و پنجه نرم می‌کند. از این رو، باید منتظر ماند و دید که ساخته جدید مسیو اینترتینمنت نیز می‌تواند انتظارهای هواداران جنگ ستارگان را به خوبی برآورده کند یا خیر!

بازی Star Wars Outlaws در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی مسیو اینترتینمنت طی می‌کند و قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا