مجموعه‌ی Star Wars: The Skywalker Saga سال‌ آینده به بازار خواهد آمد

تمامی فیلم‌های خط داستانی اسکای‌واکر با کیفیت 4K

مجموعه‌ی The Skywalker Saga

با پایان رسیدن خط داستانی اسکای‌واکر پس از ۴۲ سال، شرکت دیزنی قصد دارد تا تمامی فیلم‌های آن را در قالب مجموعه‌ی Star Wars: The Skywalker Saga عرضه کند.

با توجه به اطلاعاتی که برای مدتی در فروشگاه بست بای قرار گرفته بود، دو شرکت دیزنی و لوکاس‌فیلم قصد دارند تا تمامی فیلم‌های خط داستانی اسکای‌واکر را در قالب مجموعه‌ی Star Wars: The Skywalker Saga به بازار عرضه کنند. این مجموعه ۲۷ دیسک داشته و تمامی فیلم‌های آن دارای کیفیت 4K خواهند بود. همچنین در بخش توضیحات نوشته شده بود که این محصول با قیمت ۳۲۹.۹۹ دلار کانادا در تاریخ ۱۲ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۳۱ مارس سال ۲۰۲۰) رسما عرضه خواهد شد. البته صفحه‌ی مربوط به این محصول در حال حاضر حذف شده و شرکت‌های دیزنی یا لوکاس‌فیلم هم هنوز واکنشی نسبت به این اتفاق نشان نداده‌اند.

اگر اطلاعات قرار گرفته در وبسایت بست بای درست باشند، یک مخاطب با خرید مجموعه‌ی Star Wars: The Skywalker Saga به سه‌گانه‌ی اول، سه‌گانه‌ی دوم و همچنین فیلم‌های Star Wars: The Last Jedi ،Star Wars: The Force Awakens و Star Wars: The Rise of Skywalker دسترسی خواهد شد. فیلم‌های Rogue One: A Star Wars Story و Solo: A Star Wars Story هم طبیعتا جایی در این مجموعه ندارند؛ زیرا داستان آن‌ها از مجموعه‌ی اسکای‌واکر کاملا جدا است. در ضمن، با در نظر گرفتن تعداد دیسک‌ها، این احتمال وجود دارد که صحنه‌های حذف شده‌ و نسخه‌ی طولانی‌تر تعدادی از صحنه‌های فیلم‌های قدیمی که هرگز دیده نشدندُ برای نخستین بار در دسترس عموم قرار گیرد.

آخرین فیلم خط داستانی اسکای‌واکر تحت عنوان Star Wars: The Rise of Skywalker از دو روز پیش در سینماهای سراسر جهان اکران شد. از بازیگران این فیلم علمی-تخیلی می‌توان به دیزی ریدلی (Daisy Ridley) در نقش ری، آدام درایور (Adam Driver) در نقش کایلو رن، اسکار آیزاک (Oscar Isaac) در نقش پو دامرون، جان بویگا (John Boyega) در نقش فین و مارک همیل (Mark Hamill) در نقش لوک اسکای‌وار اشاره کرد. در ضمن، کری فیشر (Carrie Fisher) به‌واسطه‌ ویدیوهایی که پیش از فوتش از او ضبط شده بود، در این اثر حضور خواهد داشت.

اگرچه هنوز اطلاعات رسمی باکس‌ آفیس از فروش Star Wars: The Rise of Skywalker منتشر نشده اما طبق پیش‌بینی‌ها قسمت جدید جنگ ستارگان در هفته‌ی نخست اکران عملکردی مشابه با Star Wars: The Last Jedi خواهد داشت. هشتمین فیلم خط داستانی اسکای‌واکر توانسته بود در این بازه‌ی زمانی فروشی معادل ۴۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار را به ثبت برساند. البته بازخوردهای The Rise of Skywalker تا به اینجای کار متوسط بوده و همین موضوع هم ممکن است باعث فروش پایین‌تر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا