اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Survivor منتشر شد

پنج حالت مختلف برای شمشیر نوری

گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Survivor

در جریان مصاحبه کارگردان ارشد Star Wars Jedi: Survivor با رسانه گیم اینفورمر، اطلاعات جدیدی از داستان، گیم پلی و سیستم پیمایش بازی منتشر شد.

در پی استقبال بی‌نظیر بازیکنان از اثر استار وارز جدای فالن اوردر، چند وقت پیش بود که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت از ساخت دنباله مجموعه تحت عنوان سروایور خبر داد. در همین راستا، اولین تریلر گیم پلی این عنوان در مراسم گیم اواردز به نمایش گذاشته شد که اطلاعات جدیدی از مکانیزم‌های تازه بازی در دسترس هواداران قرار گرفت.

حال در تازه‌ترین خبرها، مدتی پیش رسانه معروف گیم اینفورمر گفت‌وگویی با استیگ آسموسن، کارگردان ارشد بازی، ترتیب داده که در جریان این مصاحبه، جزئیات بیشتری در رابطه با داستان، گیم پلی، سیستم مبارزه و پیمایش بازی منتشر شده است. در همین ابتدا، آقای استیگ آسموسن، اعلام کرد که در مجموع پنج حالت مختلف برای استفاده از شمشیر نوری در بازی در نظر گرفته شده و بازیکنان در شرایط گوناگون می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

کارگردان ارشد بازی در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما پنج حالت مختلف برای استفاده از شمشیر نوری در بازی در نظر گرفتیم. همان‌طور که انتظار دارید، برخی از حالت‌ها در برابر انواع خاصی از دشمنان موثرتر خواهند بود، اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها، استفاده از سلاح کال به روشی است که هیچ کدام یک از جدای‌ها در طول سال‌های جمهوری آن را انجام نداده‌اند.

در ادامه، استیگ آسموسن خاطرنشان کرد که در بازی استار وارز جدای سروایور، بازیکنان می‌توانند به طور همزمان از سلاح بلستر و همچنین شمشیر نوری استفاده کنند. زمانی که صحبت از داستان بازی شد، آسموسن اذعان داشت که علاوه بر حضور دوباره BD-1 و Cere Junda در بازی، این بار هواداران با شخصیت‌های جدیدی دیدار خواهند کرد.

یکی از این کاراکترهای جدید، مزدوری به نام Bode Akuna است. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این شخصیت رابطه خوبی با کال دارد و چه بسا می‌توان آن را به عنوان برادر کال نیز در نظر گرفت. جالب‌تر اینکه اگرچه این کاراکترهای تفاوت‌های چشمگیری با کال دارد، اما گاها می‌تواند شخصیت مکمل او باشد و حتی به عنوان یک هوش مصنوعی در مبارزه‌ها به کال کمک کند.

از سیستم مبارزه و شخصیت‌های جدید بازی که بگذریم، آقای استیگ آسموسن اعلام کرد که بازیکنان در سفر در جهان بازی می‌توانند از روش‌های جدید پیمایش استفاده کنند. در واقع، کال به راحتی می‌تواند به کمک یک سری کابل‌های مخصوص از برخی موانع عبور کرده و بالا برود. همچنین، کال می‌تواند موجودات مختلفی که در سر راه خود می‌بیند، رام کرده و با استفاده از آن‌ها مسیر خود را طی کند.

استیگ آسموسن در این‌باره می‌گوید:

این یک رویکرد گسترده‌تر مترویدوانیا است. کال می‌تواند با استفاده‌ پی‌درپی از چند مهارت مختلف از شکافت‌ها و موانع بزرگ عبور کند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Survivor در روز ۱۷ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (۲۶ اسفند ماه) توسط شرکت الکترونیک آرتز برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی روانه بازار خواهد شد. علاقه‌مندان به سری جنگ ستارگان همین حالا می‌توانند این بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند که در این صورت، طبق روال همیشه از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند خواهند شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اطلاعات منتشر شده از داستان و گیم پلی بازی Star Wars Jedi Survivor چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می‌تواند موفقیت‌های نسخه قبلی مجموعه را تکرار کند؟ شما چه انتظارهایی از بازی جدید جنگ ستارگان دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

2 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا