آپدیت جدید Star Wars Jedi: Fallen Order شما را به چالش دعوت می‌کند

این آپدیت آیتم‌های تزیینی جدیدی را هم اضافه می‌کند

آپدیت جدید Star Wars Jedi: Fallen Order شما را به چالش دعوت می‌کند سید مجتبی محمودی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
آپدیت جدید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

به مناسبت روز جهانی استار وارز، استودیوی Respawn Entertainment یک آپدیت جدید برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر کرده است.

این آپدیت رایگان شامل محتواهای مختلفی همچون آیتم‌های ظاهری جدید و خلق چالش‌های دلخواه در مبارزه است. بین آیتم‌های ظاهری این آپدیت چند پوشش مختلف برای BD-1 وجود دارد، اما جالب‌تر از آن اضافه شدن رنگ قرمز برای Lightsaber و همچنین لباس یونیفورم Inquisitor یکی از دشمنان بازی است که با تجهیز آن‌ها، شخصیت اصلی شبیه یکی از نیروهای امپراتوری می‌شود.

دیگر محتوای اضافه شده به بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در این آپدیت جدید حالت نیوگیم پلاس است که این‌جا New Journey+ نام دارد. البته ساز و کارش هم با نیوگیم پلاس معمول تفاوت‌هایی دارد. در این حالت وقتی بازی را از نو شروع می‌کنید، تنها چیزی که از دور قبلی آزاد می‌ماند آیتم‌های ظاهری است و توانایی‌هایی که به‌دست آوردید را دوباره باید باز کنید. یک حالت جدید به نام Meditation Training هم اضافه شده که تنها در New Journey+ و از طریق نقاط مدیتیشن در دسترس است. در این حالت بازیکن باید طبق سناریوهای خاصی در برابر موج دشمنان مقاومت کند. همچنین قادر هستید در بخش Battle Grid سناریوها و چالش‌های دلخواه خود را خلق کنید. در این حالت می‌توانید درجه سختی را تغییر و ترکیب دلخواهی از دشمنان را قرار دهید. این بخش هم جزوی از حالت Meditation Training محسوب می‌شود و در نتیجه تنها در NJ+ در دسترس خواهد بود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را می‌توانید همین حالا روی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا