شایعه: بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 دردست ساخت قرار دارد

می‌توان به صورت غیررسمی ساخت دنباله Jedi Fallen را قطعی دانست

ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2

مطابق گزارش‌ها و شایعاتی که اخیرا منتشر شده، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 در دست ساخت قرار دارد.

گزارش‌هایی اخیرا منتشر شده که نشان می‌دهند استودیو ریسپان و کمپانی الکترونیک آرتز در حال همکاری برای ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 هستند. مطابق اطلاعات منتشر شده، این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این گزارش از سوی وب‌سایت کوتاکو منتشر شده است که پیش از این گفته بود که الکترونیک آرتز در حال کار روی دو پروژه Star Wars به صورت مجزا است. یکی از این پروژه‌ها که توسط الکترونیک آرتز هم تایید شده، محصولی کوچک‌تر و البته متفاوت‌تر است که توسط EA Movie در دست ساخت قرار دارد. این بدین معنی است که دیگر پروژه الکترونیک آرتز دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order است.

جالب است بدانید که پیش از این هم، شاهد یک آگهی جذب نیرو از سوی استودیو ریسپاون بودیم. در این آگهی، از افرادی  که می‌خواهند روی یک بازی سوم شخص اکشن-ماجراجویی Star Wars کار کنند، دعوت به همکاری شده بود؛ با مشخصه‌های اعلام شده می‌توان به راحتی حدس زد که این استودیو به دنبال جذب نیرو برای دنباله‌ی Jedi Fallen Order می‌گردد.

متاسفانه بیش از این اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره این دنباله در دسترس نیست اما با توجه به تمامی شایعاتی که تا به حال منتشر شده‌اند، می‌توان به صورت غیررسمی ساخت نسخه دوم Jedi Fallen Order را قطعی دانست.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order برای اولین بار در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. در کنار یک سری مشکلات فنی در زمان عرضه، این بازی توانست به موفقیت‌های بسیار زیادی چه در زمینه فروش و چه از نظر منتقدین، عملکرد بسیار خوبی از خود به جای بگذارد. Jedi: Fallen Order، یک بازی در سبک اکشن-ماجراجویی با زاویه دوربین سوم شخص است. این بازی بدون شک یکی از بهترین آثار مجموعه Star Wars در دنیای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا