رونمایی از نام و لوگوی رسمی سریال Star Trek: Picard

بازگشت کاپیتان ژان-لوک پیکارد

سریال Star Trek: Picard

شبکه CBS چندی پیش طی یک رویداد خصوصی، به‌طور رسمی از نام و لوگو سریال Star Trek: Picard که اسپین‌آفی از این مجموعه است رونمایی کرد.

این اسپین‌آف جدید قرار است روی کاراکتر کاپیتان ژان-لوک پیکارد با هنرنمایی پاتریک استوارت دوست‌داشتنی تمرکز داشته باشد. الکس کورتزمن، شورانر سریال Discovery از همین مجموعه، وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال را برعهده دارد. وی پیش‌تر اذعان داشته بود که کاپیتان پیکارد در این سریال با مشکلات روانی و احساسی خود پس از وقایعی که در فیلم اول این مجموعه به کارگردانی جی.جی آبرامز برایش افتاد دست و پنجه نرم خواهد کرد.

از قبل می‌دانستیم که فصل اول این سریال قرار است ۱۰ قسمتی باشد و بازیگرانی چون سانتیاگو کابررا (Transformers: The Last Knight)، ایسا بریونز (American Crime Story)، الیسون پیلز (Scott Pilgrim vs. the World) و هری ترداوی (Penny Dreadful) در آن ایفای نقش می‌کنند. حال لوگوی رسمی سریال که حرف A در نام پیکارد را با شکل فضاپیما در لوگوی سازمان اخترناوگان (Starfleet) نیز جایگزین کرده هم مشخص شده است.

تصویری که از نمایش سریال Star Trek: Picard طی رویداد رونمایی منتشر شده، پیکارد را در لباس شخصی نشان می‌دهد. در پشت سر او، یونیفرم قرن بیست و چهارمی این مجموعه هم به چشم می‌خورد. نکته جالب اینجاست که این یونیفرم‌ها با آنچه در فیلم‌های First Contact و Insurrection دیده بودیم متفاوت هستند. تصاویر غیرحرفه‌ای دیگری نیز از محل فیلمبرداری سریال منتشر شده که پیکارد را در محاصره افراد یونیفرم‌پوش نشان می‌دهد.

طبق توافق شبکه CBS با آمازون، سریال Star Trek: Picard در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا از طریق سرویس «آمازون پرایم ویدئو» پخش خواهد شد. پخش قسمت‌های سریال از این سرویس به فاصله ۲۴ ساعت از نمایش اولیه آن در سرویس داخلی All Access شبکه CBS انجام خواهد شد. پیش‌تر این شبکه با نت‌فلیکس برسر پخش مجموعه Discovery قرارداد بسته و مجموعه انیمیشنی جدید استار ترک را نیز به شکه Nickelodeon واگذار کرده بود. بدین ترتیب طرفداران دنیای استار ترک مجبور هستند برای تماشای سریال‌های مجموعه محبوب خود اشتراک‌های بیشتری را خریداری کنند.

Picard در تاریخی نامشخص در اواخر سال جاری میلادی آغاز به پخش خواهد کرد.

نظراتتان را در مورد لوگوی سریال Star Trek: Picard به ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا