جزئیات و تصاویر تازه‌‎ای از بازی STALKER 2 منتشر شد

چرنوبیل تاریک‌تر و بزرگ‌تر از همیشه!

جزئیات و تصاویر تازه‌‎ای از بازی STALKER 2 منتشر شد امیر سلیمی ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی STALKER 2

استودیوی GSC Game World ضمن انتشار تصاویری تازه از بازی Stalker 2 به ارائه جزئیاتی تازه و اطلاعاتی از داستان و جهان بازی پرداختند.

اگر به یاد داشته باشید، در جریان رویداد Xbox Games Showcase بود که استودیو GSC Game World با انتشار تریلری سینماتیک، نمایش جدید بازی Stalker 2 را به تصویر کشید. این بازی نزدیک که به دو سال است در دست توسعه قرار دارد و با استفاده از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ساخته می‌شود. حال شاعد انتشار اطلاعات اجمالی از دنیای تاریک، اتمسفر سنگین و داستان آخرالزمانی بازی هستیم.

بیش از ۱۱ سال از عرضه آخر نسخه از مجموعه‌ی استاکر می‌گذرد و حال، بازی Stalker 2 به عنوان دنباله‌ای مستقیم برای سری، پس از انفجار عظیمی که در سال ۱۹۸۶ در چرنوبیل رخ داد، دنبال می‌شود. این بازی نتایج و پیامدهای انفجار را دنبال می‌کند؛ جایی که موج انفجار باعث جهش انسان‌ها و سایر موجودات زنده شده و زندگی همه افراد ساکن در منطقه را تحت تاثیر قرار داده است، به‌طوری که چرنوبیل به مکانی مرگبار تبدیل شده که زنده ماندن در آن تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد.

بازیکنان با قرار گرفتن در نقش استاکر و با هدف پیدا کردن برخی اقلام پزشکی که به انسان‌ها قابلیت‌های مختلف فیزیکی را اهدا می‌کنند، وارد منظقه چرنوبیل می‌شوند. در کنار انسان‌ها و موجودات جهش‌یافته، بازیکنان با خطرات مختلفی شامل  ارتش ملی و جناح‌های مختلف بازی نیز مواجه خواهند شد.

تصاویر جدید منتشر شده، برخی از مکان‌ها‌ی سرد و هولناک بازی را نمایش می‌دهد. مجموعه‌ی استاکر همیشه به خاطر اتمسفر سنگین و آخرالزمانی خود شناخته شده است و به نظر می‌رسد Stalker 2 در این مورد به ریشه‌های خود وفادار خواهد ماند. با استناد بر گفته‌ی سازندگان، این بازی یک داستان غیر خطی خواهد داشت که هر یک از تصمیمات بازیکنان، نتیجه و پیامدهای خاص خود را به همراه می‌آورد. علاوه بر این، استودیو GSC Game World تایید کرد که آن‌ها از تکنیک‌های فتوگرامتری و موشن کپجر استفاده می‌کنند تا بازی را با بهترین کیفیت بصری ممکن در اختیار طرفدارن قرار دهند.

در آخر، بازی بازی Stalker 2 قرار است تا در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برای ایکس‌باکس سری ایکس، پلتفرم راینه‌های شخصی و سرویس ایکس‌باکس گیم پس مننشر گردد. انتظار می‌رود، نسخه پلی‌استیشن 5 بازی نیز با کمی تاخیر و در همان سال منتشر گردد؛ البته این موضوع هنوز تایید نشده است و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از طرف سازندگان بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا