دکتر اختاپوس در کلیپ جدید Spider-Man: No Way Home پیتر را گرفتار می‌کند!

گرفتن یادگار استارک از پیتر

در کلیپ جدید Spider-Man: No Way Home می‌توانید شاهد حضور دکتر اختاپوس (Doc Oc) با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina) باشید که در مبارزه تن به تن با پیتر پارکر، زره با تکنولوژی نانو او را بی‌فایده می‌داند!

دیگر چیزی تا اکران فیلم Spider-Man: No Way Home باقی نمانده، اما هرچه که به تاریخ پخش آن روی پرده سینما نزدیک‌تر می‌شویم، سونی و استودیو مارول هم کلیپ‌های بیشتری را منتشر می‌کنند که هرکدام عملا فقط چند ثانیه از صحنه‌های جدید را دارند. درست به مانند این کلیپ جدید، که در آن پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland) با دکتر اختاپوس مبارزه می‌کند. با این وجود پیش از آنکه مبارزه شروع شود، ظاهرا داک آک یک حساب قبلی با پیتر دارد که آمده تا در این جهان آن را صاف کند!

در ویدیوهای قبلی و حتی تریلر دوم و رسمی No Way Home دیده بودیم که دکتر اختاپوس پس از آنکه می‌فهمد این پیتر پارکر همان کسی نیست که به دنبال آن بوده، ظاهرا دست از جنگیدن برمی‌دارد و حتی نکاتی را به دکتر استرنج (Dr. Strange) و خود مرد عنکبوتی اصلی داستان گوشزد می‌کند تا بداند همه این ابرشرورهای تازه آمده به این جهان، در دنیایی دیگر حین مبارزه با اسپایدرمن به هر دلیلی کشته شده‌اند. این در حالی است که پیش از گفتن این جزئیات و دست برداشتن از مبارزه، دکتر اختاپوس به صورت تمام و کمال با پیتر پارکر می‌جنگد و حتی لباس او را هم پاره می‌کند! لباسی که به گفته او در این کلیپ جدید، نمی‌تواند پیتر را نجات دهد!

در واقع زره‌ای که به تن پیتر پارکر در کلیپ جدید و همچنین صحنه‌های اول تریلر دوم Spider-Man: No Way Home می‌بینیم، آیرون اسپایدر (Iron Spider) نام دارد که در فیلم Avengers: Infinity War توسط تونی استارک به او هدیه داده شد تا بتواند در فضا هم نفس بکشد. این لباس که با تکنولوژی نانو ساخته شده، در واقع قابلیت‌های بسیاری دارد که یکی از آن‌ها اضافه کردن چهار بازو مکانیکی به ابزار پیتر بوده و حتی در نبرد Endgame نیز دیدیم که از تمامی ظرفیت آن استفاده شد. با این حال یکی از جزئیات بسیار مهمی که در تریلر دوم No Way Home وجود داشت، این بود که دکتر اختاپوس موفق شد تا در یک حمله، بخشی از نانوبات‌های این زره را جدا کند و به بازو مکانیکی خود وصل کند تا قرمز رنگ شود.

حال می‌توانید جزئیات مربوط به این حرکت را در کلیپ جدید منتشر شده از Spider-Man: No Way Home بیینید؛ جایی که هنوز دکتر اختاپوس چهره پیتر را ندیده و به او می‌گوید «این لباس پر زر و برق تو نمی‌تواند جانت را نجات دهد!». همچنین وقتی که پیتر به دست او گیر افتاده، می‌توانید ببینید یکی از چنگال‌های دکتر اختاپوس در حال داره کردن بخشی از لباس است که در سکانس‌ بعدی می‌بینیم کاملا جدا شده و با بخش کله جایگزین می‌شود تا پیتر آسیب نبیند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا