1%
  • 0/10

تهیه کننده اسپایدر ورس 3 اثری احساسی را وعده می‌دهد

روند تولید وارد فاز تازه‌ای شده است

تهیه کننده اسپایدر ورس 3 اثری احساسی را وعده می‌دهد ۱ ۲۱ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تهیه کننده اسپایدر ورس 3

کریس میلر (Chris Miller)، تهیه کننده اسپایدر ورس 3 در بخشی از مصاحبه اخیر خود اطلاعاتی را از این اثر مورد انتظار به اشتراک گذاشته است.

در حالی که دنباله‌ها ضعیف‌تر از قسمت‌های پیشین ظاهر می‌شوند، Spider-Man: Across the Spider-Verse ثابت کرد این قاعده همیشه صادق نیست. محصول جدید سونی پیکچرز اواسط سال جاری میلادی اکران شد و نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت، بلکه برای دریافت جوایز معتبری از جمله گلدن گلوب نامزد شده است. به این موارد باید فروش حدوداً دو برابری در مقایسه با قسمت اول را اضافه کرد.

سونی پیکچرز قصد داشت اسپایدر ورس 3 را اوایل سال آینده میلادی روی پرده نقره‌ای بیاورد. در حالی که طرفداران برای رسیدن زمان موعود لحظه شماری می‌کردند، یکی از طراحان Spider-Man: Across the Spider-Verse گفت اکران در زمان اعلام شده ممکن نیست؛ زیرا تولید فیلم پیشرفت چندانی نداشته است. با گذشت مدتی از این مصاحبه، اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی که از چندی پیش آغاز شده بود، سونی را مجبور کرد Spider-Man: Beyond the Spider-Verse را بصورت کامل از برنامه اکران خود حذف کند.

کریس میلر، تهیه کننده اسپایدر ورس 3 بوده و اخیراً در رویداد For Your Consideration شرکت کرده است. این اتفاق فرصتی را برای یکی از فعالان حوزه فیلم و سریال بوجود آورد تا مصاحبه‌ای را با او انجام دهد. میلر در جریان این گفتگو فاش ساخت Spider-Man: Beyond the Spider-Verse سرانجام وارد فاز تولید شده است:

ما در فاز تولید هستیم. نسبت به مسیری که داستان پیش می‌رود واقعاً هیجان داریم. فکر می‌کنم پایان بندی رضایت بخشی برای سه گانه بوده و به اندازه دو قسمت پیشین احساسی خواهد بود. سخت مشغول کار هستیم.

استودیوهای بزرگ معمولاً تمام تلاش خود را می‌کنند تا یک فیلم زودتر آماده شده و روی پرده نقره‌ای بیاید. با این حال، بنظر می‌رسد سونی پیکچرز به دست اندرکاران اسپایدر ورس 3 فشار نیاورده و به آن‌ها اجازه داده بدون عجله روند ساخت را پیش ببرند. از همین رو، احتمال می‌رود اثر مزبور برای اکران در سال ۲۰۲۴ میلادی آماده نشود.

ساخت اسپین آف اسپایدر ورس، یعنی Spider-Woman تایید شده اما این پروژه در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments