دو شخصیت منفی انیمیشن Spider-Verse 2 مشخص شدند

دو دشمن جدید اسپایدرمن و هزاران ورینت او!

اخیرا تهیه کننده اثر مورد انتظار اسپایدرمن از هویت شخصیت منفی انیمیشن Spider-Verse 2 رونمایی کرده و طرفداران را شگفت زده کرد. 

به گفته تهیه‌کنندگان این اثر، شخصیت The Spot تنها کسی نخواهد بود که با مرد عنکبوتی مایلز مورالس در فیلم بعدی Across the Spider-Verse دست به مبارزه می‌زند. در حالی که مایلز در ماجراجویی قبلی خود مجبور بود تا با شخصیت‌‌های نام آشناییمانند کینگ پین (Kingpin) دست و پنجه نرم کند، اکنون به نظر می‌رسد که شخصیت بعدی که در مقابل قهرمان ما قرار می‌گیرد، اسپات (Spot) خواهد بود. در منابع اصلی منتشر شده، بسیاری از مخاطبین هرگز این شخصیت را جدی نگرفتند. و بارها مسائل حقوقی زیادی مانع درخشش این شخصیت به عنوان یکی از آنتاگونیست‌های اسپایدرمن شد. 

مشت‌ های اسپایدرمن به صورت خود!

این بار، توانایی‌های شخصیت اسپات که به او قدرت ایجاد پورتال‌های بین‌بعدی از هوا را می‌دهد ارتقا یافته است و ظاهرا دردسر‌های زیای برای اسپایدرمن ما ایجاد خواهد کرد. در حال حاضر، این شخصیت که بارها کسی به او توجه نکرده بود حال کل یونیورس را به خطر انداخته است. اگرچه، او تنها کسی نخواهد بود که مایلز را دچار سردرد می‌کند. در مصاحبه‌ای با اینترتینمنت ویکلی، فیل لرد و کریس میلر، تهیه‌کنندگان انیمیشن مورد انتظار سونی Across the Spider-Verse در رابطه با مبارزات شخصیت مایلز مورالس در فیلم جدید خود صحبت کردند. در این مصاحبه فاش شد که در حقیقت برا این اثر دو آنتاگونیست وجود خواهد داشت. 

اگرچه این شخصیت دوم از نظر فنی شخصیت منفی فیلم نیست، اما مرد عنکبوتی 2099 با صداپیشگی اسکار آیزاک (Oscar Isaac) که به نظر می‌رسد که به نوعی دشمن مایلز باشد یکی از آنتاگونیست‌‌های معرفی شده است. میلر توضیح داد که چگونه مایلز و مانوئل هردو فکر می‌کنند کاری که انجام می‌دهند کار درستی است و ادامه داد:

او شرور فیلم نیست، اما به نوعی آنتاگونیست مایلز به حساب می‌آید زیرا هر دو فکر می‌کنند کاری که انجام می‌دهند کار درستی است.

وقتی نوبت به آنتاگونیست دیگر و شرور واقعی داستان می‌رسد، این افتخار نصیب Jason Schwartzman’s Spot می‌شود، کسی که هردو تهیه‌کننده ادعا می‌کنند شخصیتی عالی برای این اثر است.

اسپایدرمن در مقابل اسیپایدرمن شخصیت منفی انیمیشن Spider-Verse 2 کیست؟

لرد توضیح داد که علاقه دارد تا شخصیت شرور داستان به نوعی آیینه‌ای تاریک‌تر از شخصیت اصلی آن باشد:

“من شرورها را زمانی که ماجراهای قهرمانان را منعکس می‌کنند بیشتر دوست دارم، به نوعی که او آینه  تاریک قهرمان ما باشد و فکر می‌کنم اسپات هم همین کار را خواهد کرد. او می‌خواهد به عنوان یک شخصیت درستکار و مشروع دیده شود و شخصیتی است که لباسی احمقانه داشته و همیشه به عنوان یکی از اولین دشمنان مرد عنکبوتی شناخته نمی‌شود، اما با این حال مانند همه ما، او هم می‌خواهد جدی گرفته شود.

در رابطه با خود مایلز مورالس، میلر تأیید کرد که به عنوان یک فرد بزرگسال یا جوان، او در نهایت هویت خود ار کشف کرده و شخصیتش دچار تحول بزرگی می‌شود. هنگامی که او بزرگ می‌شود، سعی می‌کند تا بفهمد چگونه می‌تواند از دنیا خود خارج شده و جهان بیرون را تماشا کند. بال‌هایش را باز کرده و لانه خود را ترک کند؛ اما او همچنین احساس می‌کند که ریشه ‌ای عمیق در خانه و خانواده‌اش دارد. درست مانند یک نوجوان، هنگامی که او به خود می‌گوید چگونه می‌توانم هویت مستقل خود را داشته باشم اما در عین حال تعلق خود به جایی که از آن آمده‌ام را نیز حفظ کنم.  

در گذشته تأیید شده بود که میگل اوهارا یک Spidey بسیار جدی‌تر است و همچنین رهبری گروهی از مبارزان را برای پاکسازی جنایات فیلم اول بر عهده دارد. در واقع، اسپایدرمن 2099 احتمالاً اقدامات مورالس را بسیار بی پروا می‌بیند و باعث می‌شود که او به قهرمان بزرگ‌تری تبدیل شود. درست مانند نسخه اول، شرورهای بیشتری در این فیلم وجود خواهند داشت که از جهان‌ های مختلفی در این انیمیشن ظاهر می شوند.

نظر شما در رابطه با شخصیت منفی انیمیشن Spider-Verse 2 چیست؟ به نظر شما کدام یک از آن‌ها ابرشرور اصلی این اثر است؟ انیمیشن در تاریخ ۲ ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ برابر با ۱۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ اکران خواهد شد. 

3.9 15 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا