#مهسا_امینی

ستاره The Lovebirds در Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 صداپیشگی خواهد کرد

نقش او در داستان مشخص شده است

ستاره The Lovebirds

طبق گزارشی که وب سایت The Hollywood Reporter کار کرده، ستاره The Lovebirds به Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 پیوسته است.

بخش انیمیشن سونی پیکچرز به اندازه پیکسار یا والت دیزنی موفق نبوده اما فیلم و سریال‌های شاخصی دارد که به راحتی نمی‌توان چشم‌ها را رویشان بست. Spider-Man: Into the Spider-Verse، یکی از همین فیلم‌ها است. این اثر در سال ۲۰۱۸ میلادی به سینماها آمد و به واسطه سبک هنری منحصر به فرد و داستان، شخصیت‌پردازی، صداپیشگی و طنز کم‌نقص تحسین‌ها را برانگیخت و نه تنها فروش بالایی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند، بلکه موفق شد جایزه اسکار بهترین انیمیشن سینمایی را به دست آورد. Into the Spider-Verse اولین انیمیشن پس از Rango است که محصول پیکسار یا دیزنی نبوده اما جایزه اسکار بهترین انیمیشن سینمایی را برد.

داستان Spider-Man: Into the Spider-Verse درباره پسری نوجوان به نام مایلز مورالز است که به صورت اتفاقی توسط یک عنکبوت گزیده شده و بدین ترتیب، به قابلیت‌هایی مشابه با مرد عنکبوتی دست می‌یابد؛ ابرقهرمانی که اخیرا جان خود را از دست داده است. مورالز هنوز نتوانسته با شرایط جدید کنار بیاید که چالشی بزرگ پیش رویش قرار می‌گیرد. او باید به کمک دیگر نسخه‌های مرد عنکبوتی که از جهان‌های مختلف آمده‌اند، مقابل کینگ پین ایستاده و جلوی نابودی مولتی‌ورس را بگیرد. مطابق انتظار، پایان‌بندی Into the Spider-Verse به گونه‌ای بود که امکان ساخت قسمت دوم وجود داشته باشد؛ اثری که هم اکنون مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد.

The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش اختصاصی مدعی شد ایسا ری (Issa Rae) به Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 پیوسته و قرار است جای جسیکا درو به صحبت بپردازد. در صورتی که با کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی آشنایی چندانی ندارید، باید بگوییم درو اولین شخصیتی است که از هویت زن عنکبوتی (Spider-Woman) برای فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود استفاده کرد. جسیکا، نسخه‌های مختلفی داشته و هر یک سرگذشت متفاوتی دارند. در کمیک بوک‌های جدید، او فرزند جاناتان درو و مریام درو بوده و اصالتا لندنی است. جسیکا بر اثر حضور طولانی مدت در آزمایشگاه پدر و قرار گرفتن در معرض اورانیوم به شدت بیمار می‌شود.

به منظور نجات فرزندش، جاناتان درو سرمی را به دختر خود تزریق می‌کند که بر اساس خون عنکبوت ساخته شده است. از آن‌جایی که سروم به مدت زیادی برای تاثیرگذاری نیاز دارد، جسیکا را داخل دستگاهی مخصوص به نام شتاب‌دهنده ژنتیکی قرار می‌دهند. حضور در دستگاه، نرخ رشد دختر خانواده را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد. بدین ترتیب، وقتی پس از گذشت دهه‌ها از دستگاه بیرون می‌آید، تنها ۱۷ سال سن دارد. علاوه بر این، او به قدرت‌هایی مشابه با مرد عنکبوتی دست می‌یابد. در ضمن، ایسا ری از بازیگرانی است که طی سال‌های اخیر به موفقیت‌های شاخصی دست یافت؛ برای مثال، می‌توان به نامزدی دریافت جایزه گلدن گلوب اشاره کرد.

ایسا ری در آثار قابل‎‌توجهی به ایفای نقش پرداخته که برای مثال می‌توان به سریال Insecure و فیلم The Lovebirds اشاره کرد. در ضمن، بازیگر آمریکایی تنها فردی نیست که حضورش در Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 قطعی محسوب می‌شود. پیش از این، مطمئن شده بودیم شامیک مور (Shameik Moore) و هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) برای صداپیشگی مایلز مورالز و گوئن استیسی بازمی‌گردند. در انتها، لازم به ذکر است Into the Spider-Verse 2 از تاریخ ۱۵ مهر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۷ اکتبر سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا