تماشای فیلم Spider-Man: No Way Home چقدر زمان می‌برد؟

یک سینمای زنجیره‌ای جزئیات تازه‌ای را فاش کرده است

مدت زمان Spider-Man: No Way Home

به لطف اطلاعاتی که اخیرا در وب سایت سینماهای زنجیره‌ای Cineworld قرار گرفته، مدت زمان Spider-Man: No Way Home لو رفته است.

کمتر از سه ماه تا اکران Spider-Man: No Way Home یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ میلادی فاصله داریم. داستان، مدت کوتاهی بعد از Spider-Man: Far From Home روایت می‌شود. حالا تمام مردم جهان از هویت واقعی مرد عنکبوتی خبر دارند. علاوه بر این، میستریو برای ابرقهرمان جوان پاپوش دوخته و او را به عنوان مقصر فاجعه لندن معرفی کرده است. بدین ترتیب، او نه تنها باید از اطرافیانش در برابر افراد سودجو محافظت کند، بلکه باید راهی برای اثبات بی‌گناهیش بیابد. پیتر که قادر نیست چنین فشاری را تحمل کند، به سراغ دکتر استرنج رفته و از او می‌خواهد کاری انجام دهد. جادوگر هم یک طلسم را اجرا می‌کند؛ طلسمی که نظم مولتی ورس را بهم می‌ریزد.

اجرا شدن طلسم توسط دکتر استرنج شرایطی را به وجود می‌آورد که برخی از آنتاگونیست‌های متعلق به سه‌گانه سم ریمی (Sam Raimi) و دوگانه مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز به جهان اصلی راه یافته و مقابل نسخه تام هالند (Tom Holland) پیتر پارکر قرار می‌گیرند. تا به این لحظه، بازگشت دکتر اختاپوس، الکترو و گرین گابلین قطعی شده است. کاربران همچنین به شواهدی دست پیدا کرده‌اند که تایید می‌کند مرد شنی، لیزارد و مت مورداک هم در ماجراجویی تازه مرد عنکبوتی نقش دارند.

به لطف اطلاعات قرار گرفته در وب سایت سینماهای زنجیره‌ای Cineworld، مدت زمان Spider-Man: No Way Home مشخص شده است. اینطور که به نظر می‌رسد، تماشای محصول مشترک سونی و مارول ۱۵۰ دقیقه به طول می‌انجامد. در صورتی که آثار کراس اور مانند Avengers: Endgame را نادیده گرفته و تمرکزمان را تنها روی فیلم‌های اختصاصی قرار دهیم، می‌توان گفت No Way Home طولانی‌ترین محصول سینمایی Marvel Cinematic Universe خواهد بود. غیر از این هم انتظار نمی‌رود. به هر حال، ماجراجویی جدید پیتر پارکر شخصیت‌های مهم و متعددی را در خود جای داده است.

مدت زمان ۱۵۰ دقیقه‌ای برای Spider-Man: No Way Home منطقی به نظر می‌رسد اما گروهی از کاربران ترجیح داده‌اند اطلاعات قرار گرفته در وب سایت Cineworld را جدی نگیرند. وقتی سینماهای زنجیره‌‌ای می‌خواهند اثری را به لیست محصولات خود وارد کنند، باید جاهای خالی مربوط به نام، کارگردان، بازیگران و … را پر کنند. وقتی جزئیات مربوط به یک بخش اعلام نشده باشد، واردکننده اطلاعات به اجبار چیزی می‌نویسد تا هیچ بخشی خالی نماند؛ اتفاقی که قبلا برای Star Wars: The Rise of Skywalker رخ داده بود. قبل از اینکه مدت زمان رسمی از سوی والت دیزنی اعلام شود، یک سینما آن را ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه اعلام کرده بود. در حالی که فیلم ۲ ساعت و ۲۲ دقیقه زمان داشت.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس مرد عنکبوتی در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا