لباس جدید مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول را تماشا کنید!

شروعی تازه برای اسپایدی

لباس جدید مرد عنکبوتی (Spider-Man)

اخیرا اسباب‌بازی با لباس جدید مرد عنکبوتی (Spider-Man) عرضه شده که تام هالند (Tom Holland) را با کاستوم صحنه پایانی No Way Home نشان می‌دهد.

فیلم Spider-Man: No Way Home در سال گذشته اکران شد و توانست با زدن رکورد فروش بین آثار دنیای سینمایی مارول، به بزرگ‌ترین اثر سینمایی در فاز چهارم تبدیل شود. داستان این فیلم شدیدا طرفداران را تحت تاثیر قرار داد و با بازگشت ناگهانی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) در نقش دو مرد عمکبوتی از دو جهان قدیمی مارولی، توانست بینندگان را به شدت هیجان‌زده کند.

با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که در این فیلم، شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی تام هالند، به شدت دچار تغییر شد و داستان زندگی او به طرز عجیبی با یک طلسم و داستانی که گذرانده بود، مسیر متفاوتی را پیدا کرد. در واقع او از یک پسر که عاشق ابرقهرمان شدن بود، بالاخره مثل رئیس سابق خود تونی استارک (Tony Stark) به بلوغ شخصیتی رسید و مفهوم فداکاری را درک کرد. با این حال، جالب است که او در پایان این فیلم، تازه به نقطه شروع دو مرد عنکبوتی دیگری که ملاقات کرده بود رسید؛ یعنی تنهایی.

به همین ترتیب نیز مرد عنکبوتی دنیای سینمایی مارول دیگر لباس پیشرفته قبلی خود و همچنین کاستوم آیرون اسپایدر (Iron Spider) را کنار گذاشت، تا برای خود یک لباس تازه بدوزد؛ چیزی که پیش‌تر اسپایدرمن‌های قبلی هم انجام داده بودند. اما پس از گذشت یک سال از عرضه این فیلم و حتی با انتشار نسخه بلوری، هنوز هم عکس با کیفیتی از لباس جدید مرد عنکبوتی منتشر نشده بود، تا اینکه مدتی پیش مارول و سونی، اسباب‌بازی او را عرضه کردند تا جزئیات بیشتر و بهتری از این کاستوم متفاوت را ببینیم!

تصاویر لباس جدید مرد عنکبوتی از صحنه پس از تیتراژ No Way Home

اسباب‌بازی که در تصویر بالا دیده می‌شود توسط برند Hot Toys طراحی شده و طبق گفته سازندگان، این دقیقا همان لباسی است که در صحنه پایانی فیلم Spider-Man: No Way Home دیده‌ایم. ظاهر کلاسیک این لباس احتمالا بیشتر از هرچیزی ما را به یاد کاستوم‌های دو مرد عنکبوتی قبلی می‌اندازد که البته در No Way Home هم حاضر بودند.، اما نکته کار اینجاست که پیتر پارکر در این فیلم، عملا شروع دوباره‌ای را تجربه کرد که دو اسپایدرمن همراه او تجربه کرده بودند.

در تصویر می‌توانید مشاهده کنید که لباس مرد عنکبوتی رنگ روشن‌ترین نسبت به نسخه اندرو گارفیلد و توبی مگوایر دارد، همچنین کلاه آن در چند تصویر جدا شده و در دستان پیتر پارکر قرار دارد. می‌توان دید که دقت به طراحی ظاهر و چهره تام هالند چقدر در این تصاویر و اکشن فیگر طراحی شده بالاست و احتمالا قیمت آن نیز به همین اندازه زیاد خواهد بود!

آینده مرد عنکبوتی تام هالند در دنیای سینمایی مارول

آیا فیلم Spider-Man: No Way Home پایان کار مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول بود؟ هرگز. این مورد عملا امکان‌پذیر نیست. حتی اگر سازندگان فراموش کنند که تا چه حد طرفداران خواستار ادامه داستان پیتر پارکر هالند هستند، باز هم نمی‌توانند سودی که از فروش فیلم‌های آن به دست می‌آورند را نادیده بگیرند!

 

علاوه بر آن نیز داستان در فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول تازه در حال شروع و جذاب شدن است؛ طوری که احتمالا نه تنها مرد عنکبوتی تام هالند، بلکه ممکن است انواع و اقسام مردان و زنان عنکبوتی دیگری را هم ببینیم که در نبرد Secret Wars یا طی وقایع فیلم انتقام جویان 5 (که با عنوان Kang’s Dynasty اکران می‌شود)، حاضر شوند. در هر صورت، پایان No Way Home به معنای شروعی تازه برای اسپایدرمن زمین ۶۱۶ یا همان دنیای اصلی سینمایی مارول بود و باید طی ماه‌ها یا شاید حتی سال‌های آینده، منتظر اخبار بیشتری درباره او باشیم.

در حال حاضر، نزدیک‌ترین اثر درباره مرد عنکبوتی، فیلم Spider-Man: Across The Spider-Verse است که در آن هزاران مرد عنکبوتی از جهان‌های موازی دیده شدند. پس از آن نیز باید ببینیم که مرد عنکبوتی جهان وولچر (Vulture) و موربیوس (Morbius) کیست؟ چراکه سونی پیکچرز (Sony Pictures) حضور آن را تایید کرده و به زودی شاهد یک پیتر پارکر جدید، یا بازگشت اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در نقش‌های قبلی خود خواهیم بود.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا