#مهسا_امینی

دنباله‌ی Spider-Man: Into the Spider-Verse مخاطبان را غافلگیر خواهد کرد

توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و تام هالند قرار بود در قسمت اول حضور کوتاهی داشته باشند

دنباله‌ی Spider-Man: Into the Spider-Verse مخاطبان را غافلگیر خواهد کرد سورنا رضایی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
دنباله‌ی Spider-Man: Into the Spider-Verse

کریستوفر میلر کارگردان و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی با انتشار توییتی گفت دنباله‌ی Spider-Man: Into the Spider-Verse شامل غافلگیری‌هایی خواهد بود.

این روزها که مردم بخاطر ویروس کرونا و صد البته طرح قرنطینه‌ی خانگی تمام ساعات روز را در خانه می‌گذرانند، وب سایت‌های مختلف سعی دارند با استفاده از ایده‌های متفاوت مخاطبان خود را حتی برای مدت کوتاهی سرگرم نگه دارند. یکی از این وب سایت‌ها، Comic Book است که هر چند وقت یکبار رویدادی را تحت عنوان Watch Party در توییتر تدارک می‌بیند. در یک بازه‌ی زمانی مشخص، کاربران سوالات خود پیرامون یک فیلم را با هشتگی خاص منتشر کرده و دست‌اندرکاران هم به آن‌ها پاسخ می‌دهند. البته Comic Book تنها وب سایتی نیست که از این ایده استفاده می‌کند.

مدیران Comic Book چندی پیش یک واچ پارتی با محوریت Spider-Man: Into the Spider-Verse برگزار کردند. در جریان این رویداد تمامی اعضای تیم کارگردانی و همچنین دو نفر از تیم تهیه‌کنندگی به سوالات مختلف کاربران پاسخ دادند. مطابق انتظار، به‌واسطه‌ی پاسخ‌های آنان اطلاعات جالبی درباره‌ی چگونگی تولید این انیمیشن، قوانین محرمانه‌ی ساخت و همچنین تاثیراتی که از کمیک بوک‌ها گرفتند به اشتراک گذاشته شد. در این میان، کریستوفر میلر (Christopher Miller) یکی از پنج تهیه‌کننده‌ی پروژه اطلاعاتی را پیرامون دنباله‌ی Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر کرد. طبق صحبت‌های او، علی‌رغم بحران جهانی کرونا روند ساخت قسمت دوم ادامه داشته و او بی‌صبرانه منتظر زمانی است تا بتواند موارد بیشتری را با طرفداران به اشتراک بگذارد:

امروز چندین بار به ما یادآوری کردند که چیزی درباره‌ی قسمت دوم نگوییم. فکر می‌کنم خودشان هم می‌دانند که افراد قابل اعتمادی نیستیم. تنها می‌توانم بگویم تمام دیروز را روی آن کار کردیم و از تک تک لحظاتش لذت بردیم. تماشای پیشرفت پروژه باعث می‌شود نسبت به غافلگیری‌هایی که برای سال ۲۰۲۲ میلادی آماده کرده‌ایم، هیجان‌زده باشم.

طبق یکی دیگر از توییت‌هایی که کریستوفر میلر در جریان واچ پارتی منتشر کرد، در یک برهه قرار بود توبی مگوایر (Tobey Maguire)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و تام هالند (Tom Holland) به همراه اسپایدر-هم در صحنه‌ی پس از تیتراژ پایانی Spider-Man: Into the Spider-Verse حضور کوتاهی داشته باشند اما مدیران سونی با آن مخالفت کردند. آن‌ها گفتند زمان استفاده از چنین ایده‌ای هنوز فرا نرسیده است. اگرچه نمی‌توان با قاطعیت گفت اما سونی احتمال می‌داد حضور آن سه در قسمت اول باعث سردرگمی مخاطبان شود. از همین رو، تصمیم گرفتند چنین صحنه‌ای را از فیلمنامه حذف کنند.

نه تنها قسمت دوم، بلکه اسپین‌آف Spider-Man: Into the Spider-Verse هم در دست ساخت قرار دارد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از این انیمیشن در دسترس نبوده و حتی مشخص نیست در چه مرحله‌ای از تولید قرار دارد. تنها می‌دانیم که اسپایدر-گوئن/گوئن استیسی، اسپایدر-وومن/جسیکا درو و اسپایدر-گرل/می پارکر، شخصیت‌های اصلی خواهند بود. در پایان، لازم به ذکر است که دنباله‌ی Into the Spider-Verse برای اکران از تاریخ ۱۵ مهر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۷ اکتبر) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا