تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Spider-Verse 2

بازگشت مورالز!

تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Spider-Verse 2 آیدا امشاسفند ۲ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ مارول
نسخه بلوری انیمیشن Spider-Verse 2

بالاخره Spider-Verse 2 آماده شد، اما تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن Spider-Verse 2 چه زمانی خواهد بود؟ پس از پنج سال از زمان برنده شدن فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse در سینماها و قلب طرفداران در سراسر جهان، بالاخره قسمت دوم با محوریت مرد عنکبوتی مایلز مورالز (Miles Morales) به سینماها رسید و تحسین زیادی را به همراه داشت. 

قرارداد نتفلیکس با سونی به این سرویس اجازه داد تا در ۱۸ ماه اول پنجره پخش خود، حقوق انحصاری پخش فیلم‌های خود را داشته باشد. پس از آن سال و نیم، درهای فیلم سونی در اختیار استریمرهای رقیب قرار گرفت. تنها فیلم مارول سونی در سال گذشته Morbius بود، و با توجه به اینکه تنها در ماه سپتامبر در نتفلیکس اکران شد، این سرویس به طور انحصاری تا حدود مارس ۲۰۲۴ آن را حفظ خواهد کرد و در آن زمان احتمالاً به دیزنی پلاس راه پیدا خواهد کرد. 

بنابراین، با توجه به اینکه Spider-Verse 2 احتمالاً تا زمانی بین سپتامبر و نوامبر به نتفلیکس نخواهد رسید، دنباله انیمیشن احتمالاً تا سال ۲۰۲۵ در دیزنی پلاس منتشر نخواهد شد. قبل از اینکه Across the Spider-Verse به نتفلیکس یا دیزنی پلاس بیاید، فیلم اولین تور اکران خانگی خود را از طریق 4K Ultra HD، Blu-Ray، DVD و فروش دیجیتال خواهد داشت. 

با نگاهی به دیگر عرضه‌های اصلی اخیر سونی، Uncharted و 65 هر دو ۸۱ روز پس از اولین نمایش خود در سینما به رسانه‌های فیزیکی آمدند، در حالی که Morbius و Bullet Train با یک هفته کاهش بعد از ۷۴ روز به بازار آمدند. بر اساس این الگوها، Spider-Verse 2 باید در اواسط تا اواخر آگوست با فرمت‌های Blu-Ray، DVD و 4K Ultra HD عرضه شود. با توجه به تاریخ انتشار دیجیتال، این اعداد به شدت از ۲۸ روز تا ۶۷ روز در نوسان بودند. 

با این حال، به نظر می‌رسد الگویی در سونی وجود دارد که اکران طولانی‌تری از سینما به دیجیتال را به فیلم‌های باکس آفیس خود اختصاص می‌دهد. از آنجایی که انتظار می‌رود Spider-Verse 2 بر اساس پیش‌بینی‌ها و بررسی‌های اولیه شگفت‌انگیز، یک برد بزرگ برای سونی در باکس آفیس باشد، انتشار دیجیتالی آن احتمالاً در اواخر جولای (اواخر تیر) یا اوایل آگوست (اوایل مرداد) منتشر خواهد شد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse از جمعه 2 ژوئن در سینماها اکران می‌شود.

4.1 34 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا