اسپویل داستان بازی Spider-Man 2 اینترنت را فرا گرفته است

تا ۲۸ مهر از فضای مجازی فاصله بگیرید!

داستان بازی Spider-Man 2

این یک هشدار برای کسانی است که نمی‌خواهند تجربه داستان بازی Spider-Man 2 برایشان از بین برود، زیرا به‌تازگی اطلاعات و جزئیات مهمی از گیم پلی و داستان بازی در فضای مجازی لو رفته است.

در اواخر ماه گذشته، افراد بسیار خوش‌شانس زیادی به رسانه‌های اجتماعی آمدند و فاش کردند که کدهای نقد و بررسی بازی Spider-Man 2 چند هفته زودتر برای آنها ارسال شده است. (جالب اینجاست که بسیاری از آنها کمتر از ۱۵۰۰ دنبال کننده در پلتفرم ایکس یا توییتر سابق داشتند). متاسفانه وقتی صحبت از فضای مجازی به میان می‌آید، هیچ تضمینی وجود ندارد که ناگهان از طریق موتورهای جستجوی مختلف مثل گوگل یا یوتیوب، با اسپویلرهای عناوین بزرگ و مورد انتظار مواجه نشوید. همین اتفاق ممکن است هنگام مطالعه اخبار و مقالات در وب‌سایت‌های مختلف یا بخش نظرات همان وب‌سایت‌ها نیز بیفتد.

همانطور که انتظار می‌رفت جدیدترین اثر استودیو اینسامنیاک گیمز، یعنی بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 نیز از این قاعده مستثنی نبوده چراکه یک هفته قبل از عرضه جهانی، اطلاعات مهمی از جمله جزئیات مربوط به باس فایت‌ها، جزئیات و نکات اصلی داستان و حتی برخی ویژگی‌های گیم پلی که توسعه‌دهندگان آنها را مخفی نگه داشته‌اند، همگی توسط برخی لیکر و افشاگر که دسترسی زودهنگام به بازی داشتند در فضای مجازی لو رفته است. نیازی به گفتن نیست که این اقدام چقدر می‌تواند برای کسانی که سال‌ها منتظر از راه رسیدن بازی بودند ناامیدکننده باشد و متاسفانه هیچکس حتی خود سازندگان نمی‌توانند جلوی این لیک‌ها را بگیرند.

تمامی پلتفرم و شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، ایکس، توییچ، ردیت و یوتیوب همگی مملو از لیک‌های بزرگ هستند، بنابراین اگر کنجکاو هستید و نمی‌خواهید تا ۲۸ مهر صبر کنید، پیدا کردن آنها کار چندان سختی نیست. با این حال توصیه می‌کنیم اگر می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی دوری کنید، زیرا چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است تجربه بازی Spider-Man 2 را برای شما خراب کند. اگر هم تصمیم داشتید بنا به هر دلیلی ویدیوهای لو رفته را تماشا کنید، لطفا آنها را برای دیگران بازنشر یا اسپویل نکنید.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. نقدها و نمرات نیز چهار روز قبل از عرضه، مورخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) منتشر خواهند شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا